Skiareál Špindlerův Mlýn
Share

Lyžování v Krkonoších je srdcovka!

Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!

Preferujete kvalitní služby, dlouhé sjezdovky a zázemí TOP středisek? Nebo raději klidnější areály rodinného rázu bez front na lanovku? Poradíme, jaké středisko vybrat, na jaké novinky se v krkonošských lyžařských areálech můžete těšit i další tipy na letošní zimu.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Východní Krkonoše

Malá Úpa - Pec pod Sněžkou - Janské Lázně

Největší lyžařský resort v Česku

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC vznikl spojením 6 samostatných středisek (SkiMU Malá Úpa - Velká Úpa - Pec pod Sněžkou - Svoboda nad Úpou - Janské Lázně - Černý Důl). Na jeden skipas tak můžete lyžovat ve většině východních Krkonoš, střediska jsou navíc propojena skibusy a díky SkiTour i rolbami.

Takže dopoledne Janské Lázně, odpoledne Pec pod Sněžkou a další den třeba Malá Úpa? Z různorodé nabídky sjezdovek si vybere každý, od nejmenších až po zkušené lyžaře. Ve všech areálech (kromě Malé Úpy) můžete využít kvalitních služeb lyžařských půjčoven a servisů SkiResort Live

Info pro sezonu 2022/2023

 • Poprvé si ve SkiResortu zalyžujete už 26. listopadu, a to na sjezdovce Anděl na vrcholu Černé hory. 
 • SkiResort počítá s provozem všech středisek, úpravou sjezdovek i jejich zasněžováním.
 • Do novinek letos SkiResort investuje více než 65 milionů korun. 
 • Online prodej skipasů SkiResort Card bude dostupný na www.skiresortcard.cz, na místě si je potom vyzvednete v sKioscích (prodejní automat), jejichž síť bude letos rozšířena.
 • Online bude možná také rezervace lyžařského vybavení v půjčovnách SkiResort Live. Na místě už pouze vyzkoušíte. 
 • V budově dolní stanice lanovky ve Velké Úpě vznikne nová půjčovna lyžařského vybavení. Kromě sjezdového vybavení nabídne i běžecké a skialpové sety. 
 • Nového zastřešení se dočkal 120 metrů dlouhý pojízdný koberec v Peci v LIVE parku Javor. Zvýší se tím komfort malých lyžařů.
 • Rezervujte si své parkovací místo! Ve SkiResortu už se nemusíte bát, že nezaparkujete, vyberte si místo online a buď nahrajte na kartu SkiResort Card nebo vytiskněte. 

www.skiresort.cz

Non - ski zážitky ve SkiResortu

Další zimní střediska ve východních Krkonoších

Čtěte také
Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. A jakými dalšími rodinnými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.
Skiareál Špindlerův Mlýn

Střední Krkonoše

Vrchlabí - Špindlerův Mlýn

Lesk a glanc, to je zimní Špindl

Špindl je prostě symbol kvality a luxusu! Zimní středisko v srdci Krkonoš obklopené horskými velikány vás uchvátí. Je tu krásně a navíc tu o vás bude skvěle postaráno. Dlouhé sjezdovky na špičkové úrovni, propojené areály, síť skibusů, ranní Fresh Track, skvělé Aprés Ski programy a punc glancu se Špindlu upřít prostě nedá. Ideální středisko pro zimní dovolenou s partou přátel nebo partnerem

Info pro sezonu 2022/2023

 • 10. 12. zahajuje areál zimní provoz akcí Špindl Ski Opening 
 • Nákup skipasů doporučujeme online a s předstihem, cena je mnohem výhodnější. 
 • 22. - 27. ledna 2023 se ve Špindlu, Vrchlabí, Trutnově a Nové Pace bude konat zimní Olympiáda dětí a mládeže. 
 • 28. - 29. ledna 2023 bude Špindlerův Mlýn po 4 letech hostit Světový pohár žen v alpském lyžování
 • Online prodej skipasů a rezervace na služby lyžařské školy.

www.skiareal.cz

Non - ski zážitky ve Špindlu

Další zimní střediska ve středních Krkonoších

Čtěte také
Zimní Krkonoše jsou nejen lyžařským rájem. Pobavíte se tu i v případě, že lyžování ani běžkování neholdujete. Nebo když chcete z Krkonoš zažít také něco jiného.
Skiareál Harrachov

Západní Krkonoše

Benecko - Rokytnice nad Jizerou - Harrachov - Kořenov

Skiareál Harrachov

I pod skokanskými můstky se připravují na letošní zimní sezonu. Lyžařské středisko nabízí 2 sedačkové lanovky a 3 vleky vedoucí na vrchol Čertovy hory a podmínky pro lyžaře všech kategorií věkových i výkonnostních.

Info pro sezonu 2022/2023

 • Prodej skipasů bude probíhat online.
 • Pro půjčení lyží je možné využít samoobslužný Ski depot.

www.skiareal.com

Non - ski zážitky v Harrachově

Rokytnice nad Jizerou - ráj pro sportovní rodiny

Páté největší středisko v České republice nabízí sportovní lyžování pro celou rodinu na téměř 17 km sjezdových tratí všech úrovní. Část skiareálu na Lysé hoře zvaná Horní Domky je vhodná pro všechny náruživé lyžaře. Naopak Studenov navštěvují spíše rodiny s dětmi, začátečníci a lyžařské kurzy. Vysokohorská Rokytnice láká na rodinnou atmosféru, skvěle upravené sjezdovky, ale samozřejmě i na kvalitní služby, jako je profesionální půjčovna a skiservis.

Info pro sezonu 2022/2023

 • Skipasy pořídíte pohodlně a bez front online. Již nyní je spuštěn předprodej. 
 • K dispozici budou nové a navíc vyhřívané skidepoty.
 • Dětské návštěvníky čeká vloni otevřený Fun park na Kaprunech. 
 • Skibusy i parkování jsou pro lyžaře zdarma (kromě parkoviště P1).

www.skiareal-rokytnice.cz

Non - ski zážitky v Rokytnici

Další zimní střediska v západních Krkonoších

Další články

Čekání je u konce! První sjezdovky v Česku jsou připraveny jako každý rok v Krkonoších. Program na víkend je tedy jasný - lyžovačka pro radost a jedna z krkonošských adventních akcí pro navození vánoční atmosféry. Kde jinde se naladit na zimní notu, než u nás na horách.
Světýlka přikrytá sněhovou peřinkou tlumeně září do tmy, sníh křupe pod nohama, svěží horský vzduch ovoněný jehličím pročistí vaši mysl. Takový je předvánoční čas v Krkonoších.
Vánoční dárky k radosti i užitku, jejichž koupí podpoříte místní a spolu s nimi darujete i kousek krkonošské tradice… To jsou regionální produkty, snoubící lásku a úctu k řemeslu i horám.