Skiareál Špindlerův Mlýn
Share

Lyžování v Krkonoších je srdcovka!

Pokud váháte, kam v českých horách na lyže, zvolte ty nejvyšší a s nejdelší lyžařskou tradicí!

Průměrně 180 dní v roce tu leží sníh, kde jinde hledat tak stabilní sněhovou pokrývku? 180 je také číslo celkové délky všech krkonošských sjezdovek. 26 moderně vybavených středisek patří mezi českou špičku a zajistí vaše maximální pohodlí, ať už jde o skvěle upravenou sjezdovku nebo širokou nabídku non – ski aktivit.

Navíc – zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!

Preferujete kvalitní služby, dlouhé sjezdovky a zázemí TOP středisek? Nebo raději klidnější areály rodinného rázu bez front na lanovku? Poradíme, jaké středisko vybrat, na jaké novinky se v krkonošských lyžařských areálech můžete těšit i další tipy na letošní zimu.

Největší lyžařský resort v Česku

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC propojuje na jeden skipas téměř celé východní Krkonoše. Od Sněžky přes Malou Úpu až na Černou horu. 50 km sjezdovek, střediska propojená skibusy a SkiTour rolbami. Kabinková lanovka ČERNOHORSKÝ EXPRESS sveze i pěší a běžkaře. Široká síť půjčoven a servisů SkiResort Live se postará o vaše maximální pohodlí. 

Novinky a užitečné info pro sezonu

  • Online prodej skipasů SkiResort Card je dostupný na www.skiresortcard.cz a nákup online se vyplatí!
  • V budově dolní stanice lanovky ve Velké Úpě je nová půjčovna - nabídne i skialpové vybavení.

Vše o lyžování na východě Krkonoš

Lesk a glanc, to je zimní Špindl

Špindl je prostě symbol kvality a luxusu! Zimní středisko v srdci Krkonoš obklopené horskými velikány vás uchvátí. Je tu krásně a navíc tu o vás bude skvěle postaráno. Dlouhé sjezdovky na špičkové úrovni, propojené areály, síť skibusů, ranní Fresh Track, skvělé Aprés Ski programy a punc glancu se Špindlu upřít prostě nedá. Ideální středisko pro zimní dovolenou s partou přátel nebo partnerem

Novinky a užitečné info pro sezonu

  • Nákup skipasů doporučujeme online a s předstihem, cena je mnohem výhodnější. 
  • 22. - 27. ledna 2023 se ve Špindlu, Vrchlabí, Trutnově a Nové Pace bude konat zimní Olympiáda dětí a mládeže
  • 28. - 29. ledna 2023 bude Špindlerův Mlýn po 4 letech hostit Světový pohár žen v alpském lyžování

Vše o lyžování ve středních Krkonoších

 

Harrachov a Rokytnice lákají na západ

Dvě údolí, dva špičkové lyžařské areály. Nejdelší sjezdovku najdete v Rokytnici, vede z Lysé hory na Horní Domky. Najdete tu ale i příjemnou rodinnou atmosféru. Harrachov nabízí kromě skvělé lyžovačky, 2 sedačkových lanovek a 3 vleků také zázemí horského městečka. Objevte sklářské i skokanské srrdce Kkonoš. 

Novinky a užitečné info pro sezonu

  • Využívejte možnosti nákupu skipasů online, ušetříte!
  • V Rokytnice byl vloni otevřen dětský Fun Park na Kaprunech.
  • Skibusy vás v Rokytnici svezou zdarma.

Vše o lyžování na západě Krkonoš

Co dalšího zažít na zimní dovolené v Krkonoších?

Čtěte také
Zimní krkonošská pohádka se nepíše jen pro lyžaře a běžkaře. Sněhovou nadílku si můžete užít na mnoho způsobů. Poradíme vám, co všechno můžete během zimní dovolené v Krkonoších zažít.
Čtěte také
Zimní Krkonoše jsou nejen lyžařským rájem. Pobavíte se tu i v případě, že lyžování ani běžkování neholdujete. Nebo když chcete z Krkonoš zažít také něco jiného.
Čtěte také
Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. A jakými dalšími rodinnými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.
Chalupa na horách, Horní Maršov

Kde se ubytovat?

Nemáte ještě zajištěné ubytování? Rádi vám doporučíme. Vyberte si, zda to bude horská bouda, hotel, apartmán nebo rodinný penzion. Se všemi prezentovanými ubytovateli spolupracujeme, tudíž víme, že na jejich služby se dá spolehnout.

Foto: Chalupa na horách, Horní Maršov

Chci si vybrat ubytování

Další články

Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Horské cesty pod nohama a v jejich cíli jeden z pivních speciálů.
Počasí začíná přát výletům, krkonošské vršky opouštějí poslední zbytky sněhu a jarní vůně nás táhne ven. Kdy a kde můžete během výletu využít lanovku zjistíte v našem přehledu.
Na letošní prázdniny vyrazte do Krkonoš! Společný rodinný čas naplňte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.