Skiareál Špindlerův Mlýn
Share

Lyžování ve středních Krkonoších

Pokud chcete během vaší zimní dovolené nejen lyžovat, ale také poznávat zasněženou krajinu, doporučujeme střední Krkonoše. Špindlerův Mlýn i Strážné jsou skvělým výchozím bodem výletů, Vrchlabí zajišťuje potřebné zázemí a služby i pro nepřízeň počasí. 

Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál Špindlerův Mlýn

Bezesporu nejznámější krkonošské zimní středisko. Nebojte se ho objevit. Areál nabízí 27 km skvěle upravených sjezdovek všech obtížností a na vrcholky vás vyveze 6 lanovek a 11 vleků. Dva největší areály - Medvědín a Svatý Petr - jsou propojeny skibusy. Skvělé služby na světové úrovni a výborné Aprés Ski programy si nejlépe užijete s partnerem nebo v partě přátel. 

Info a novinky pro sezonu 2022/2023

  • 10. 12. zahajuje areál zimní provoz akcí Špindl Ski Opening 
  • Nákup skipasů doporučujeme online a s předstihem, cena je mnohem výhodnější. 
  • 22. - 27. ledna 2023 se ve Špindlu, Vrchlabí, Trutnově a Nové Pace bude konat zimní Olympiáda dětí a mládeže. 
  • 28. - 29. ledna 2023 bude Špindlerův Mlýn po 4 letech hostit Světový pohár žen v alpském lyžování
  • Online prodej skipasů a rezervace na služby lyžařské školy.

www.skiareal.cz

Další zimní střediska ve středních Krkonoších

Doporučujeme
V zimní sezoně ve Vrchlabí můžete zažít krásný den na lyžích ve 4 skiareálech - Herlíkovice, Bubákov, Kněžický vrch - Kebrlák a Kněžický vrch.
Doporučujeme
Skiareál v obci Strážné nabízí skvělé zázemí pro zkušené lyžaře i děti. Zajezdit si můžete na 4 sjezdovkách s modrou a červenou obtížností a na vrcholky vás vyvezou 4 vleky.
  • Skiareál Ski Family a Luisino údolí Dolní Dvůr
Hotel Horní Pramen

Ubytování ve středních Krkonoších

Pokud ještě nemáte zajištěné ubytování, rádi vám doporučíme. Vyberte si horskou boudu, hotel nebo apartmán. Prezentované subjekty s námi spolupracují, a proto víme, že se na jejich služby můžeme spolehnout. 

Foto je z Hotelu Horní Pramen.

Další články

Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Horské cesty pod nohama a v jejich cíli jeden z pivních speciálů.
Počasí začíná přát výletům, krkonošské vršky opouštějí poslední zbytky sněhu a jarní vůně nás táhne ven. Kdy a kde můžete během výletu využít lanovku zjistíte v našem přehledu.
Na letošní prázdniny vyrazte do Krkonoš! Společný rodinný čas naplňte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.