Skiareál Špindlerův Mlýn
Share

Lyžování ve středních Krkonoších

Pokud chcete během vaší zimní dovolené nejen lyžovat, ale také poznávat zasněženou krajinu, doporučujeme střední Krkonoše. Špindlerův Mlýn i Strážné jsou skvělým výchozím bodem výletů, Vrchlabí zajišťuje potřebné zázemí a služby i pro nepřízeň počasí. 

Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál Špindlerův Mlýn

Bezesporu nejznámější krkonošské zimní středisko. Nebojte se ho objevit. Areál nabízí 27 km skvěle upravených sjezdovek všech obtížností a na vrcholky vás vyveze 6 lanovek a 11 vleků. Dva největší areály - Medvědín a Svatý Petr - jsou propojeny skibusy. Skvělé služby na světové úrovni a výborné Aprés Ski programy si nejlépe užijete s partnerem nebo v partě přátel. 

Info a novinky pro sezonu 2023/2024

  • 9. 12. zahajuje areál zimní provoz akcí ORLEN Špindl SkiOpening
  • Skiareál zahájil první etapu propojení areálů Svatý Petr a Medvědín. Již letošní sezonu tak můžete využít více než 2 km nových sjezdovek. Užijete si také rozšířenou Vodovodní na Medvědíně a Modrou ve Svatém Petru.  
  • Nákup skipasů doporučujeme online a s předstihem, cena je mnohem výhodnější. 

www.skiareal.cz

Další zimní střediska ve středních Krkonoších

Doporučujeme
V zimní sezoně ve Vrchlabí můžete zažít krásný den na lyžích ve 4 skiareálech - Herlíkovice, Bubákov, Kněžický vrch - Kebrlák a Kněžický vrch.
Doporučujeme
Skiareál v obci Strážné nabízí skvělé zázemí pro zkušené lyžaře i děti. Zajezdit si můžete na 4 sjezdovkách s modrou a červenou obtížností a na vrcholky vás vyvezou 4 vleky.
  • Skiareál Ski Family a Luisino údolí Dolní Dvůr
Hotel Horní Pramen

Ubytování ve středních Krkonoších

Pokud ještě nemáte zajištěné ubytování, rádi vám doporučíme. Vyberte si horskou boudu, hotel nebo apartmán. Prezentované subjekty s námi spolupracují, a proto víme, že se na jejich služby můžeme spolehnout. 

Resort Sv. František se nachází v samém srdci Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem, ve výšce 1 150 m n. m.

Zahrnuje Erlebachovu boudu, Josefovu boudu, Vilu Terezu, Depandance David a Martin. Můžete si vybrat od jednoduchého až po velmi komfortní ubytování.

Díky nadmořské výšce nejsou problémy s nedostatkem sněhové pokrývky. Zimní sporty si tak můžete užívat od brzké zimy až do pozdního jara.

Info a rezervace

otel Horní Pramen se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna. Z restaurace s prostornou terasou se naskýtá překrásný výhled na celé horské středisko. Vzdálenost hotelu od centra města je přibližně 850 metrů a pěšky jste zde do 15 minut.

Hlavní sjezdovky, jako například Svatý Petr a Medvědín, se od hotelu nacházejí v dojezdové vzdálenosti autem či v létě na kole a pěšky.

Info a rezervace

Luxusní wellness hotel Harmony Club se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru Krkonoš.

Je vhodný pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i firemní setkání. Svým hostům nabízí komfortní a kvalitní ubytování, wellness centrum – bazén se dvěma vířivkami, brouzdaliště, saunový svět, golfový trenažér, 2 kryté tenisové kurty, masáže, stolní tenis, sportovní střelnici, dětskou hernu s tobogánem, hřiště, bufetovou restauraci, denní a noční bar, restauraci Menu Harmony, bobovou dráhu a lanový park.

Info a rezervace

Nejkrásnější vyhlídky pro vaši dovolenou a široké spektrum služeb pro dokonalý komfort a pohodlí v samém srdci Krkonoš – to je Orea Resort Horal ve Špindlerově Mlýně!

Atraktivní poloha hotelu přímo vyzývá k aktivní dovolené. Okolí je vhodné pro pěší i cykloturistiku a v zimě pak pro vyjížďky na běžkách či lyžování.

Info a rezervace

Rodinný hotel Petski naleznete v kouzelné a malebné obci Strážné v Krkonoších.

Je ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené, strávené v obklopení panenské přírody a nedaleko místních sjezdovek. Ať sem zavítáte na jednu nebo více nocí, věřte, že se tady budete cítit jako doma.

Info a rezervace

Pohoda nad mraky. Balzám pro tělo i duši.

Areál dvou hotelů v nadmořské výšce 1217 m ve střední části Krkonoš vám nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Naleznete zde dětské herny a hřiště, wellness zónu, vlastní lyžařský vlek o délce 900m, luxusně vybavené pokoje a skvělou gastronomii.

Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí a najdete tady i zázemí pro nejkrásnější pouti po Krkonoších včetně výletu na Sněžku.

Info a rezervace

Račte vstoupit do oázy klidu. 4* Garni Hotel Zelená Marína se stane vaším útočištěm na cestách za prací, zábavou i za odpočinkem. Bude vaším přístavem během dovolené na horách nebo po dobu pracovní cesty. Uklidňujícím dojmem na vás zapůsobí pastelové barvy, čistý a útulný design.

Klid a odpočinek najdete v moderně vybavených pokojích, na malé zahrádce za hotelem nebo v lobby baru. Luxusní hotýlek kousek od centra Vrchlabí v sobě odráží historii města z počátku 20. století. Nadchne vás romantické a útulné zařízení penzionu stejně jako vynikající servis, díky kterému se v tady budete cítit jako králové.

Info a rezervace

Apartmány leží v posledním patře obchodního komplexu IT CENTRUM, který sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. I přesto, že ubytování je v centru Vrchlabí, tak do malebné horské přírody je to pár minut pěšky.

Pokud hledáte alternativu k velkým neosobním hotelům, jste tady správně!

Info a rezervace

Vítejte v národním parku, na oblíbené krkonošské horské rekreační samotě na luční enklávě, v nadmořské výšce 1030 m. Čeká vás krásná příroda a neopakovatelné výhledy s na hory i do kraje.

Hotel se skládá ze čtyř propojených budov. Pokoje jsou všechny zrekonstruované, útulné, každý má vlastní sociální zařízení. Celý hotel včetně pokojů je nekuřácký a nelze ubytovat domácí mazlíčky.

Info a rezervace

Apartmány Hladíkova Výšina nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích, které jsou součástí chalupy s bohatou historií. Během ní byla ve 20. století využívána i jako lesní hájovna. Od těchto dob však uplynulo mnoho let a chalupa prošla rozsáhlou, přesto však velmi citlivou rekonstrukcí.

Kouzlo ubytování tak v současnosti nejvíce těží zejména ze spojení původního ducha, útulného prostředí a jedinečné lokace na samotě, v těsné blízkosti Černé hory v Krkonoších. Ačkoli apartmány poskytují dostatek klidu a soukromí, tak vše podstatné je přesto dobře dostupné.

Info a rezervace

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136