Skiareal Špindlerův Mlýn
Share

Skiing in the central Krkonose Mountains

If you not only want to ski during your winter holiday, but also to explore the snowy landscape, we recommend the central Krkonose Mountains. Spindleruv Mlyn and Strazne are a great starting point for trips, Vrchlabi provides the necessary facilities and services even for bad weather.

Skiareal Špindlerův Mlýn

Spindleruv Mlyn Ski Resort

Undoubtedly the most famous winter resort in the Krkonose Mountains. Do not be afraid to discover it. The resort offers 27 km of perfectly groomed slopes of all difficulty levels and 6 cable cars and 11 lifts will take you to the peaks. The two largest resorts - Medvedin and Svaty Petr - are connected by ski buses. The world-class service and excellent Aprés Ski programmes are best enjoyed with a partner or a group of friends. 

Info and news for the 2023/2024 season

  • On 9th December the resort starts winter operation with ORLEN Špindl SkiOpening
  • The ski resort started the first stage of connecting the Svaty Petr and Medvedin ski resorts. Already this season you can use more than 2 km of new slopes. You will also enjoy the extended Vodovodni in Medvedin and Modra in Svaty Petr.  
  • We recommend buying ski passes online and in advance, the price is much better.

Spindleruv Mlyn Resort

Other winter resorts in the central Krkonose Mountains

We recommend
In winter, you can enjoy skiing in four resorts in one day: Herlikovice, Bubakov, Knezicky vrch – Kebrlak, and Knezicky vrch.
We recommend
This ski resort offers excellent conditions for experienced skiers as well as for children. You can use four blue or red ski runs, and four ski lifts will take you up the hill.
  • Ski Family and Luisino udoli Dolni Dvur Resort
Hotel Horní Pramen

Accommodation in the central Krkonose Mountains

If you have not yet secured accommodation, we will be happy to recommend you. Choose a mountain hut, hotel or apartment. The presented entities cooperate with us and therefore we know that we can rely on their services.

Resort Sv. František se nachází v samém srdci Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem, ve výšce 1 150 m n. m.

Zahrnuje Erlebachovu boudu, Josefovu boudu, Vilu Terezu, Depandance David a Martin. Můžete si vybrat od jednoduchého až po velmi komfortní ubytování.

Díky nadmořské výšce nejsou problémy s nedostatkem sněhové pokrývky. Zimní sporty si tak můžete užívat od brzké zimy až do pozdního jara.

Info a rezervace

otel Horní Pramen se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna. Z restaurace s prostornou terasou se naskýtá překrásný výhled na celé horské středisko. Vzdálenost hotelu od centra města je přibližně 850 metrů a pěšky jste zde do 15 minut.

Hlavní sjezdovky, jako například Svatý Petr a Medvědín, se od hotelu nacházejí v dojezdové vzdálenosti autem či v létě na kole a pěšky.

Info a rezervace

Luxusní wellness hotel Harmony Club se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru Krkonoš.

Je vhodný pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i firemní setkání. Svým hostům nabízí komfortní a kvalitní ubytování, wellness centrum – bazén se dvěma vířivkami, brouzdaliště, saunový svět, golfový trenažér, 2 kryté tenisové kurty, masáže, stolní tenis, sportovní střelnici, dětskou hernu s tobogánem, hřiště, bufetovou restauraci, denní a noční bar, restauraci Menu Harmony, bobovou dráhu a lanový park.

Info a rezervace

Nejkrásnější vyhlídky pro vaši dovolenou a široké spektrum služeb pro dokonalý komfort a pohodlí v samém srdci Krkonoš – to je Orea Resort Horal ve Špindlerově Mlýně!

Atraktivní poloha hotelu přímo vyzývá k aktivní dovolené. Okolí je vhodné pro pěší i cykloturistiku a v zimě pak pro vyjížďky na běžkách či lyžování.

Info a rezervace

Rodinný hotel Petski naleznete v kouzelné a malebné obci Strážné v Krkonoších.

Je ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené, strávené v obklopení panenské přírody a nedaleko místních sjezdovek. Ať sem zavítáte na jednu nebo více nocí, věřte, že se tady budete cítit jako doma.

Info a rezervace

Pohoda nad mraky. Balzám pro tělo i duši.

Areál dvou hotelů v nadmořské výšce 1217 m ve střední části Krkonoš vám nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Naleznete zde dětské herny a hřiště, wellness zónu, vlastní lyžařský vlek o délce 900m, luxusně vybavené pokoje a skvělou gastronomii.

Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí a najdete tady i zázemí pro nejkrásnější pouti po Krkonoších včetně výletu na Sněžku.

Info a rezervace

Račte vstoupit do oázy klidu. 4* Garni Hotel Zelená Marína se stane vaším útočištěm na cestách za prací, zábavou i za odpočinkem. Bude vaším přístavem během dovolené na horách nebo po dobu pracovní cesty. Uklidňujícím dojmem na vás zapůsobí pastelové barvy, čistý a útulný design.

Klid a odpočinek najdete v moderně vybavených pokojích, na malé zahrádce za hotelem nebo v lobby baru. Luxusní hotýlek kousek od centra Vrchlabí v sobě odráží historii města z počátku 20. století. Nadchne vás romantické a útulné zařízení penzionu stejně jako vynikající servis, díky kterému se v tady budete cítit jako králové.

Info a rezervace

Apartmány leží v posledním patře obchodního komplexu IT CENTRUM, který sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. I přesto, že ubytování je v centru Vrchlabí, tak do malebné horské přírody je to pár minut pěšky.

Pokud hledáte alternativu k velkým neosobním hotelům, jste tady správně!

Info a rezervace

Vítejte v národním parku, na oblíbené krkonošské horské rekreační samotě na luční enklávě, v nadmořské výšce 1030 m. Čeká vás krásná příroda a neopakovatelné výhledy s na hory i do kraje.

Hotel se skládá ze čtyř propojených budov. Pokoje jsou všechny zrekonstruované, útulné, každý má vlastní sociální zařízení. Celý hotel včetně pokojů je nekuřácký a nelze ubytovat domácí mazlíčky.

Info a rezervace

Apartmány Hladíkova Výšina nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích, které jsou součástí chalupy s bohatou historií. Během ní byla ve 20. století využívána i jako lesní hájovna. Od těchto dob však uplynulo mnoho let a chalupa prošla rozsáhlou, přesto však velmi citlivou rekonstrukcí.

Kouzlo ubytování tak v současnosti nejvíce těží zejména ze spojení původního ducha, útulného prostředí a jedinečné lokace na samotě, v těsné blízkosti Černé hory v Krkonoších. Ačkoli apartmány poskytují dostatek klidu a soukromí, tak vše podstatné je přesto dobře dostupné.

Info a rezervace

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136