Skigebiet Špindlerův Mlýn
Teilen

Skifahren im zentralen Riesengebirge

Wenn Sie in Ihrem Winterurlaub nicht nur Skifahren, sondern auch die verschneite Landschaft erkunden wollen, empfehlen wir Ihnen das zentrale Riesengebirge. Špindlerův Mlýn und Strážné sind ein idealer Ausgangspunkt für Ausflüge, Vrchlabí bietet auch bei schlechtem Wetter die nötigen Einrichtungen und Dienstleistungen. 

Skigebiet Špindlerův Mlýn

Skigebiet Špindlerův Mlýn

Zweifellos der bekannteste Wintersportort im Riesengebirge. Haben Sie keine Angst, sie zu entdecken. Das Skigebiet bietet 27 km perfekt präparierte Pisten aller Schwierigkeitsgrade. 6 Seilbahnen und 11 Lifte bringen Sie auf die Gipfel. Die beiden größten Skigebiete - Medvědín und Svatý Petr - sind durch Skibusse verbunden. Der erstklassige Service und die ausgezeichneten Aprés-Ski-Programme lassen sich am besten mit einem Partner oder einer Gruppe von Freunden genießen. 

Infos und Neuigkeiten für die Saison 2023/2024

  • Am 9. Dezember startet das Skigebiet den Winterbetrieb mit dem ORLEN Špindl SkiOpening
  • Das Skigebiet startete die erste Etappe der Verbindung der Skigebiete Svatý Petr und Medvědín. Bereits in dieser Saison können Sie mehr als 2 km neue Pisten nutzen. Sie werden auch die erweiterten Vodovodní in Medvedín und Modrá in Svatý Petr genießen.  
  • Wir empfehlen, Skipässe online und im Voraus zu kaufen, der Preis ist viel besser.

Skigebiet Špindlerův Mlýn

Andere Wintersportorte im zentralen Riesengebirge

Empfehlenswert
In der Wintersaison kann man in Vrchlabí gleich in 4 Skigebieten einen wunderschönen Tag auf Skiern erleben – in Herlíkovice, Bubákov, Kněžický vrch - Kebrlák und Kněžický vrch.
Empfehlenswert
Das Skigebiet in Strážné bietet sowie ambitionierten Skiläufern, als auch Kindern perfekte Bedingungen. Insgesamt stehen 4 Skipisten der Schwierigkeitsgrade blau und rot zur Verfügung, 4 Skiliftanlagen sorgen für einen reibungslosen Skibetrieb.
  • Skiareál Ski Family a Luisino údolí Dolní Dvůr
Hotel Horní Pramen

Unterkunft im zentralen Riesengebirge

Falls Sie sich noch keine Unterkunft gesichert haben, empfehlen wir Ihnen gerne eine solche. Wählen Sie eine Berghütte, ein Hotel oder ein Appartement. Die vorgestellten Einrichtungen arbeiten mit uns zusammen und deshalb wissen wir, dass wir uns auf ihre Dienste verlassen können.

Resort Sv. František se nachází v samém srdci Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem, ve výšce 1 150 m n. m.

Zahrnuje Erlebachovu boudu, Josefovu boudu, Vilu Terezu, Depandance David a Martin. Můžete si vybrat od jednoduchého až po velmi komfortní ubytování.

Díky nadmořské výšce nejsou problémy s nedostatkem sněhové pokrývky. Zimní sporty si tak můžete užívat od brzké zimy až do pozdního jara.

Info a rezervace

otel Horní Pramen se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna. Z restaurace s prostornou terasou se naskýtá překrásný výhled na celé horské středisko. Vzdálenost hotelu od centra města je přibližně 850 metrů a pěšky jste zde do 15 minut.

Hlavní sjezdovky, jako například Svatý Petr a Medvědín, se od hotelu nacházejí v dojezdové vzdálenosti autem či v létě na kole a pěšky.

Info a rezervace

Luxusní wellness hotel Harmony Club se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru Krkonoš.

Je vhodný pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i firemní setkání. Svým hostům nabízí komfortní a kvalitní ubytování, wellness centrum – bazén se dvěma vířivkami, brouzdaliště, saunový svět, golfový trenažér, 2 kryté tenisové kurty, masáže, stolní tenis, sportovní střelnici, dětskou hernu s tobogánem, hřiště, bufetovou restauraci, denní a noční bar, restauraci Menu Harmony, bobovou dráhu a lanový park.

Info a rezervace

Nejkrásnější vyhlídky pro vaši dovolenou a široké spektrum služeb pro dokonalý komfort a pohodlí v samém srdci Krkonoš – to je Orea Resort Horal ve Špindlerově Mlýně!

Atraktivní poloha hotelu přímo vyzývá k aktivní dovolené. Okolí je vhodné pro pěší i cykloturistiku a v zimě pak pro vyjížďky na běžkách či lyžování.

Info a rezervace

Rodinný hotel Petski naleznete v kouzelné a malebné obci Strážné v Krkonoších.

Je ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené, strávené v obklopení panenské přírody a nedaleko místních sjezdovek. Ať sem zavítáte na jednu nebo více nocí, věřte, že se tady budete cítit jako doma.

Info a rezervace

Pohoda nad mraky. Balzám pro tělo i duši.

Areál dvou hotelů v nadmořské výšce 1217 m ve střední části Krkonoš vám nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Naleznete zde dětské herny a hřiště, wellness zónu, vlastní lyžařský vlek o délce 900m, luxusně vybavené pokoje a skvělou gastronomii.

Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí a najdete tady i zázemí pro nejkrásnější pouti po Krkonoších včetně výletu na Sněžku.

Info a rezervace

Račte vstoupit do oázy klidu. 4* Garni Hotel Zelená Marína se stane vaším útočištěm na cestách za prací, zábavou i za odpočinkem. Bude vaším přístavem během dovolené na horách nebo po dobu pracovní cesty. Uklidňujícím dojmem na vás zapůsobí pastelové barvy, čistý a útulný design.

Klid a odpočinek najdete v moderně vybavených pokojích, na malé zahrádce za hotelem nebo v lobby baru. Luxusní hotýlek kousek od centra Vrchlabí v sobě odráží historii města z počátku 20. století. Nadchne vás romantické a útulné zařízení penzionu stejně jako vynikající servis, díky kterému se v tady budete cítit jako králové.

Info a rezervace

Apartmány leží v posledním patře obchodního komplexu IT CENTRUM, který sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. I přesto, že ubytování je v centru Vrchlabí, tak do malebné horské přírody je to pár minut pěšky.

Pokud hledáte alternativu k velkým neosobním hotelům, jste tady správně!

Info a rezervace

Vítejte v národním parku, na oblíbené krkonošské horské rekreační samotě na luční enklávě, v nadmořské výšce 1030 m. Čeká vás krásná příroda a neopakovatelné výhledy s na hory i do kraje.

Hotel se skládá ze čtyř propojených budov. Pokoje jsou všechny zrekonstruované, útulné, každý má vlastní sociální zařízení. Celý hotel včetně pokojů je nekuřácký a nelze ubytovat domácí mazlíčky.

Info a rezervace

Apartmány Hladíkova Výšina nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích, které jsou součástí chalupy s bohatou historií. Během ní byla ve 20. století využívána i jako lesní hájovna. Od těchto dob však uplynulo mnoho let a chalupa prošla rozsáhlou, přesto však velmi citlivou rekonstrukcí.

Kouzlo ubytování tak v současnosti nejvíce těží zejména ze spojení původního ducha, útulného prostředí a jedinečné lokace na samotě, v těsné blízkosti Černé hory v Krkonoších. Ačkoli apartmány poskytují dostatek klidu a soukromí, tak vše podstatné je přesto dobře dostupné.

Info a rezervace

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136

Další články

Krkonošské cyklobusy od 25. 5. opět v provozu! 9 linek křižuje naše hory od západu po východ. Pomohou s dopravou na vrcholy, umožní vychutnat božské výhledy a užít si sjezd zpět do údolí.
Zu freien Tagen gehört auch die Entspannung! Nehmen Sie sie in Ihr Programm hier im Riesengebirge auf. Sie werden trotzdem die Bergmärchen genießen und die Fernsicht wird Ihnen nicht entgehen.
Können Sie es auch kaum erwarten, die Skier anzuschnallen und über den frischen Manchester zu wedeln? Wir beraten Sie, welches Skigebiet für Sie geeignet ist und welche News Sie in den Riesengebirgszentren erwarten.