Ski resort Černá hora - Pec
Teilen

Skibusse im Riesengebirge

2021 - 2022

Aus verschiedensten Orten Tschechiens gelangt man bequem mit Skibussen in die Skigebiete des Riesengebirges. Sie verkehren im Rahmen der einzelnen Skizentren, aber auch zwischen diesen. Vorteil? Kein Stress beim Parken und die Möglichkeit, an einem einzigen Tag auf mehreren Pisten Ski fahren zu können und so den Erlebnisfaktor ins Unendliche zu steigern.

Skibusy ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC

Skibusy na 4 páteřních linkách zdarma zajišťují dopravu mezi 5 areály SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. CITY BUSY pak zajištují přesun lyžařů v rámci jednotlivých středisek od parkovišť a hotelů k nejbližším sjezdovkám. Busy jsou v provozu do 19. 3. 2023.

SKITOUR – na lyžích a rolbami z Černé hory do Pece

Nejrychlejší propojení areálů Černé hory a Pece pod Sněžkou! V jeden den si užijete více než 30 km sjezdovek, jízdu ve speciální rolbě i výhledy na Sněžku. Z Pece pod Sněžkou se pak vrátíte buď rychlým skibusem SkiTour Express nebo běžnými CITY busy. Provoz roleb závisí na aktuálních sněhových podmínkách, sledujte tedy situaci.

Skibusy a CITY busy  SKITOUR

Skibusy Špindlerův Mlýn

Ve Špindlu můžete k přepravě mezi areály využít linky městských skibusů i linek, které provozuje skiareál. Ty jsou narozdíl od MDH zdarma. Jezdí na několika trasách a v provozu jsou shodně do 12. 3. 2023. 

Městské skibusy  Skibusy skiareálu

Skibusse Rokytnice nad Jizerou

Linie

  • Hostinec U Kroupů → Studenov → Modrá Hvězda → Horní Domky
  • Horní Domky → Modrá Hvězda → Studenov → Hostinec U Kroupů
  • Expresní skibus CITY SKI aus Prag und Pardubice

Zeitplan

Městský skibus Harrachov

Sveze vás ke sjezdovkám v Harrachově a na běžecké terény v Jakuszycích. Pro držitele modré a zlaté Harrachov Card jízdné zdarma, pro ostatní: 20 Kč dospělí (od 15 let), 10 Kč děti.

Skibus jezdí denně do 19. 3. 2023.

Jízdní řády

Skibusse SKiMU, Malá Úpa

2 Route: 

  • Horní Maršov – Pomezní Boudy
  • Trautenberk – Kolbenka

Zeitplan

Skibuss Strážné

Gratis täglich 8:45 - 16:30.

Reservierung: +420 734 621 866.

FREE Skibus Jilemnice - Horní Mísečky

Zeitplan

Skibus Rejdice

+420 602 377 428

Na jednodenní lyžovačku z Prahy nebo Pardubic

Společnost City Ski nabízí jednodenní lyžařské zájezdy do Krkonoš. Bus CITY SKI vás odveze z Prahy Palmovky, nebo z Pardubic z hlavního nádraží až k lanovce Hromovka ve Špindlu, do Rokytnice nad Jizerou nebo do Herlíkovic ve Vrchlabí. 

Další info a rezervace

Přehled všech linek a jízdních řádů ke stažení najdete v přiloženém dokumentu Kompletní přehled linek skibusů v Krkonoších.

Auch interessant
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!