Skiresort Černá hora - Pec
Udostępnij

Skibusy w Karkonoszach

2021 - 2022

Do ośrodków narciarskich w Karkonoszach z różnych miejsc w Czechach można wygodnie dotrzeć  korzystając ze „skibusów”. Skibusy kursują w ramach poszczególnych ośrodków narciarskich, a także między nimi. Pozwala to oszczędzić sobie problemów z parkowaniem, jak również umożliwia jazdę na kilku nartostradach w ciągu jednego dnia. W ten sposób można maksymalne wykorzystać swój urlop.

 

Skibusy ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC

Skibusy na 4 páteřních linkách zdarma zajišťují dopravu mezi 5 areály SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. CITY BUSY pak zajištují přesun lyžařů v rámci jednotlivých středisek od parkovišť a hotelů k nejbližším sjezdovkám. Busy jsou v provozu do 19. 3. 2023.

SKITOUR – na lyžích a rolbami z Černé hory do Pece

Nejrychlejší propojení areálů Černé hory a Pece pod Sněžkou! V jeden den si užijete více než 30 km sjezdovek, jízdu ve speciální rolbě i výhledy na Sněžku. Z Pece pod Sněžkou se pak vrátíte buď rychlým skibusem SkiTour Express nebo běžnými CITY busy. Provoz roleb závisí na aktuálních sněhových podmínkách, sledujte tedy situaci.

Skibusy a CITY busy  SKITOUR

Skibusy Špindlerův Mlýn

Ve Špindlu můžete k přepravě mezi areály využít linky městských skibusů i linek, které provozuje skiareál. Ty jsou narozdíl od MDH zdarma. Jezdí na několika trasách a v provozu jsou shodně do 12. 3. 2023. 

Městské skibusy  Skibusy skiareálu

Skibus Rokytnice nad Jizerou

Trasy

  • Horní Domky → Modrá Hvězda → Studenov → Hostinec U Kroupů
  • Expresní skibus CITY SKI (Praha/Pardubice - Rokytnice)

Rozkład jazdy

Městský skibus Harrachov

Sveze vás ke sjezdovkám v Harrachově a na běžecké terény v Jakuszycích. Pro držitele modré a zlaté Harrachov Card jízdné zdarma, pro ostatní: 20 Kč dospělí (od 15 let), 10 Kč děti.

Skibus jezdí denně do 19. 3. 2023.

Jízdní řády

Ski bus SKiMU, Malá Úpa

Linie

  • Horní Maršov – Pomezní Boudy
  • Trautenberk – Kolbenka, lyžařský areál U kostela

Rozkład jazdy

Ski bus Strážné

Codziennie za darmo: 8:45 - 16:30.

Rezerwacja: +420 734 621 866.

FREE Ski bus Jilemnice - Horní Mísečky

Rozkład jazdy

Skibus Rejdice

+420 602 377 428

Na jednodenní lyžovačku z Prahy nebo Pardubic

Společnost City Ski nabízí jednodenní lyžařské zájezdy do Krkonoš. Bus CITY SKI vás odveze z Prahy Palmovky, nebo z Pardubic z hlavního nádraží až k lanovce Hromovka ve Špindlu, do Rokytnice nad Jizerou nebo do Herlíkovic ve Vrchlabí. 

Další info a rezervace

Přehled všech linek a jízdních řádů ke stažení najdete v přiloženém dokumentu Kompletní přehled linek skibusů v Krkonoších.

Czytaj także
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!