Skibus Harrachov
Share

Skibusy v Krkonoších

2022 - 2023

Do skiareálů v Krkonoších se můžete z nejrůznějších míst naší republiky pohodlně dostat skibusem. Skibusy fungují v rámci jednotlivých středisek i mezi nimi. Ušetří vám tak potíže s parkováním, umožní lyžovat na více sjezdovkách v jednom dni a užít si vaší dovolenou na maximum.

Připravili jsme pro vás přehled krkonošských skibusů, které budou v provozu v zimní sezoně 2022/2023.

Informace

Ke stažení

Skibusy ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC

Skibusy na 4 páteřních linkách zdarma zajišťují dopravu mezi 5 areály SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. CITY BUSY pak zajištují přesun lyžařů v rámci jednotlivých středisek od parkovišť a hotelů k nejbližším sjezdovkám. Busy jsou v provozu do 19. 3. 2023.

SKITOUR – na lyžích a rolbami z Černé hory do Pece

Nejrychlejší propojení areálů Černé hory a Pece pod Sněžkou! V jeden den si užijete více než 30 km sjezdovek, jízdu ve speciální rolbě i výhledy na Sněžku. Z Pece pod Sněžkou se pak vrátíte buď rychlým skibusem SkiTour Express nebo běžnými CITY busy. Provoz roleb závisí na aktuálních sněhových podmínkách, sledujte tedy situaci.

Skibusy a CITY busy  SKITOUR

Skibusy Špindlerův Mlýn

Ve Špindlu můžete k přepravě mezi areály využít linky městských skibusů i linek, které provozuje skiareál. Ty jsou narozdíl od MDH zdarma. Jezdí na několika trasách a v provozu jsou shodně do 12. 3. 2023. 

Městské skibusy  Skibusy skiareálu

Skibus Rokytnice nad Jizerou

Skibus zdarma přepravuje lyžaře k lyžařským areálům napříč celou Rokytnicí nad Jizerou. Využijte jednu z linek, v provozu budou do 19. 3. 2023.

Jízdní řád

Městský skibus Harrachov

Sveze vás ke sjezdovkám v Harrachově a na běžecké terény v Jakuszycích. Pro držitele modré a zlaté Harrachov Card jízdné zdarma, pro ostatní: 20 Kč dospělí (od 15 let), 10 Kč děti.

Skibus jezdí denně do 19. 3. 2023.

Jízdní řády

Skibus v areálu SKiMU, Malá Úpa

Nově na lyžích po celém areálu! Obě střediska - Pomezky a U Kostela - jsou od roku 2022 propojeny a přesun mezi nimi zvládnete bez sundání lyží. V areálu tak již funguje pouze jedna linka skibusu.

Skibus je v provozu 25. 12. 2022 - 19. 3. 2023.

Jízdní řád

Skibus ve Strážném

Lyžaři (dospělí i děti v doprovodu dospělé osoby) mohou využít služby skibusu zdarma denně od 8:45 do 16:30 z centrálního parkoviště ve Strážném.

Kontakt a rezervace

Skibus Jilemnice - Vítkovice - Horní Mísečky

Využijte linky, která vás z Jilemnice do Vítkovic a ke sjezdovkám a bílým stopám na Horních Mísečkách. Pozor - krom úseky Dolní Mísečky - Horní Mísečky není možná přeprava v lyžařských botách. Kromě tohoto skibusu můžete také využít Skitaxi Vítkovice.

Jízdní řád a info

Skibus Rejdice

Rezervace skibusu možná na tel. 602 377 428. Skibus převáží skupiny zdarma (58 míst), a to v rámci okolí Rejdic. Je také možné využít linek veřejné dopravy

Bližší informace

Na jednodenní lyžovačku z Prahy nebo Pardubic

Společnost City Ski nabízí jednodenní lyžařské zájezdy do Krkonoš. Bus CITY SKI vás odveze z Prahy Palmovky, nebo z Pardubic z hlavního nádraží až k lanovce Hromovka ve Špindlu, do Rokytnice nad Jizerou nebo do Herlíkovic ve Vrchlabí. 

Další info a rezervace

Přehled všech linek a jízdních řádů ke stažení najdete v přiloženém dokumentu Kompletní přehled linek skibusů v Krkonoších.

Čtěte také
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!