Červánky nad Luční

Krkonoše

Jedinečné navenek,
přátelské uvnitř...

Objevte Krkonoše. Jejich jedinečnou krásu a přírodu. Lyžařský ráj s moderně vybavenými středisky a nejdelšími sjezdovkami. Upravené bílé stopy lákající k projížďce. Romantiku zasněžených hor, která vás okouzlí. Zasportujte si, zastavte se, odpočněte si. Poznejte krkonošská města a obce s širokou nabídkou aktivit a služeb. Prožijte aktivní i pohodovou dovolenou v nejvyšších českých horách.

Co vidět a zažít

Zážitky
Barevná údolí, jednou zalitá sluncem, podruhé zahalená mlhou. Krkonoše nabízejí útočiště všem, kdo hledají klid přírody a barevné zážitky.
Novinky
Užijte si barvy podzimu na vrcholcích Krkonoš! Do nejvyšších partií se můžete nechat přiblížit lanovkou. A které jsou v provozu i v říjnu a listopadu? Dozvíte se z našeho přehledu.
Zážitky
Užijte si zábavu, poznání i relax pod střechou. Zkuste muzeum, bazén nebo třeba pohádkovou výstavu a poznejte Krkonoše zase trochu jinak.
Doporučujeme
Až si užijete podzimní pohádky, barevných kopců i údolí, uvolněte a prohřejte své tělo v krkonošských lázních či wellness centrech.

Top akce v regionu

Vrchlabí
Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků.
Jilemnice
Lakomec je jedním z nejslavnějších a nejuváděnějších děl J. B. P. Moliera.
Jilemnice
Nová multimediální cestovatelská přednáška Pavly Bičíkové.

Aktuálně z Krkonoš

Během srpna a září měly děti možnost zapojit se do kreativní soutěže s Labskou boudou a Pohádkovými Krkonošemi.
Užijte si pohodově krásné podzimní dny, toulky přírodou a náruč pestrých kulturních a sportovních akcí.
Koncem října je v plánu podzimní certifikace a dáváme tak možnost předložit zájemcům žádost o udělení značky do 15. 10. 2021. Rádi bychom své řady rozšířili o kvalitní regionální výrobky.

Zimní Krkonoše

hory zážitků

Jsou nejvyšší, nejnavštěvovanější, jediné s vysokohorským rázem a neuvěřitelně pestrou přírodou. Najdeme zde strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky, skalnaté hřebeny i malebná údolíčka lemovaná roubenými domky. Zaposlouchejme se do hukotu vodopádů i tajemného ticha slatí a rašelinných jezírek. A pak je zde Sněžka, tato velebná královna hor, která důstojně shlíží na celé své panství.