Zimní dovolená s dětmi
Share

Rodinná zimní dovolená v Krkonoších

Vítejte v zimním království! Když Krkonoše pohltí sněhová nadílka a vše se třpytí jako v pohádce, neodolá zimním radovánkám žádný malý ani velký dobrodruh.

Pojďte si zadovádět na lyžích i bez nich!

S plánováním společného času vám rádi pomůžeme. Stejně tak poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře, nebo kterou stopu zvládne i malý běžkař. A mnoho dalších rodinných zážitků, kterými dovolenou na horách vyladíte k dokonalosti. 

Parádní rodinná lyžovačka

Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého z areálů s nimi vyrazit, aby byl kopec pro ně tak akorát, sjezdovka dost široká, lyžařská škola připravená pomoci, zkrátka aby to byla láska k lyžím na první svezení.

Krkonoše jsou správná volba, ať už vyberete menší rodinný areál nebo zázemí a pohodlí největších krkonošských resortů.  

Chci si vybrat areál

S dětmi na běžky

Předejte lásku k bílým stopám i vašim dětem. Ani s nimi se do Krkonoš nebojte! I mezi krkonošskými stopami jsou trasy, které hravě zvládne každý malý běžkař. Budeme pyšní, pokud se poprvé sklouzne právě u nás. 

Vybrali jsme pro vás místa, kam pohodlně dojedete a zaparkujete co nejblíže nástupu do běžeckých stop. Pokud se necítíte na hřebenové trasy, využijte skvěle upravené běžkařské areály. 

Chci s dětmi na běžky

Zážitky bez lyží

Zimní krkonošská pohádka se nepíše jen pro lyžaře a běžkaře. Sněhovou nadílku si můžete užít na mnoho způsobů. Poradíme vám, co všechno můžete během zimní dovolené v Krkonoších zažít. Vyrazte na sáňkařskou dráhu nebo na krátkou zimní procházku! Užijte si vyhlídky nebo snowtubing. 

Chci si užít Krkonoše bez lyží

Když v Krkonoších počasí nepřeje

Co dělat, když vás v Krkonoších zastihne deštivé počasí, hory sevře mlha nebo silný vítr? Nebo když se po lyžovačce chcete schovat do tepla a poznat zase něco nového? 

Poradíme vám ty nejlepší zážitky pod střechou. Vyzkoušejte tradiční řemesla, poznejte krkonošskou historii. Odpočněte si a dopřejte odpočinek i horské přírodě. 

Chci si vybrat zážitek pod střechou

Další články

Konec prázdnin neznamená konec dobrodružství! Horké dny odcházejí, čerstvý vzduch vybízí k pohybu. Podzimní prodloužené víkendy pojeďte s dětmi prožít do Krkonoš!
Jedinečné přírodní divadlo má reprízu každý den, ale nikdy nás nepřestane fascinovat. Pojďte se podívat, jak se krkonošská krajina probouzí, nebo naopak prožijte zlaté hodinky při slunce západu.
Babí léto přeje výletům. Vyvezte se některou z lanovek a rozběhněte se po podzimem zbarvených krkonošských hřebenech.