Zimní dovolená s dětmi
Share

Rodinná zimní dovolená v Krkonoších

Vítejte v zimním království! Když Krkonoše pohltí sněhová nadílka a vše se třpytí jako v pohádce, neodolá zimním radovánkám žádný malý ani velký dobrodruh.

Pojďte si zadovádět na lyžích i bez nich!

S plánováním společného času vám rádi pomůžeme. Stejně tak poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře, nebo kterou stopu zvládne i malý běžkař. A mnoho dalších rodinných zážitků, kterými dovolenou na horách vyladíte k dokonalosti. 

Parádní rodinná lyžovačka

Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého z areálů s nimi vyrazit, aby byl kopec pro ně tak akorát, sjezdovka dost široká, lyžařská škola připravená pomoci, zkrátka aby to byla láska k lyžím na první svezení.

Krkonoše jsou správná volba, ať už vyberete menší rodinný areál nebo zázemí a pohodlí největších krkonošských resortů.  

Chci si vybrat areál

S dětmi na běžky

Předejte lásku k bílým stopám i vašim dětem. Ani s nimi se do Krkonoš nebojte! I mezi krkonošskými stopami jsou trasy, které hravě zvládne každý malý běžkař. Budeme pyšní, pokud se poprvé sklouzne právě u nás. 

Vybrali jsme pro vás místa, kam pohodlně dojedete a zaparkujete co nejblíže nástupu do běžeckých stop. Pokud se necítíte na hřebenové trasy, využijte skvěle upravené běžkařské areály. 

Chci s dětmi na běžky

Zážitky bez lyží

Zimní krkonošská pohádka se nepíše jen pro lyžaře a běžkaře. Sněhovou nadílku si můžete užít na mnoho způsobů. Poradíme vám, co všechno můžete během zimní dovolené v Krkonoších zažít. Vyrazte na sáňkařskou dráhu nebo na krátkou zimní procházku! Užijte si vyhlídky nebo snowtubing. 

Chci si užít Krkonoše bez lyží

Když v Krkonoších počasí nepřeje

Co dělat, když vás v Krkonoších zastihne deštivé počasí, hory sevře mlha nebo silný vítr? Nebo když se po lyžovačce chcete schovat do tepla a poznat zase něco nového? 

Poradíme vám ty nejlepší zážitky pod střechou. Vyzkoušejte tradiční řemesla, poznejte krkonošskou historii. Odpočněte si a dopřejte odpočinek i horské přírodě. 

Chci si vybrat zážitek pod střechou

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136

Další články

Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Horské cesty pod nohama a v jejich cíli jeden z pivních speciálů.
Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Navštivte zajímavá místa, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor.
Krkonošské cyklobusy od 25. 5. opět v provozu! 9 linek křižuje naše hory od západu po východ. Pomohou s dopravou na vrcholy, umožní vychutnat božské výhledy a užít si sjezd zpět do údolí.