Inspirujte se

10 článků.
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby aby to byla láska k lyžím na první svezení.
Medvědín
Chystáte se strávit s dětmi prodloužený podzimní výlet v Krkonoších? Poradíme vám, co objevit a zažít.
Pohádkové Krkonoše
Děti, pojďte s námi do pohádky! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme pro vás připravili parádní putování po zajímavých místech a soutěž o prima ceny.
Pojizerský Pacifik
Hledáte tip na jednodenní výlet do Krkonoš? Přemýšlíte, čím zpestřit náplň letní dovolené s dětmi? Pojeďte si spolu s námi užít sobotní dobrodružnou jízdu Pojizerským Pacifikem!
Výhled na Sněžku
Plánovat dovolenou s dětmi, navíc tu aktivně prožitou, je náročné. Proto bychom vám s tím rádi co nejvíce pomohli a připravili jsme pro vás tipy na 4 báječně prožité dny ve třech částech Krkonoš.
Kotel
Přemýšlíte, kam vyrazit za svěže zelenou přírodou, zážitky a čistou hlavou? Krkonoše jsou správnou volbou! Poradíme vám, kde se ubytovat, kam vyrazit a co si nenechat ujít. Na hřebenech si užijete procházku mezi posledními zbytky sněhu, v podhůří se to hemží kvetoucími rostlinami, u potoků rostou devětsily, řeky jsou plné vody, vodopády hučí, vše voní probouzející se přírodou a jarem.
Kam s nimi
Nebudeme si lhát, je to dřina. Děti potřebují kamarády, režim, pohyb, vybít tu nekonečnou energii... A v době, kdy jsme uvěznění hranicemi svých domovů, to jde často velmi těžko zařídit. A tak jsme pro vás připravili pár tipů na doma i na ven, které snad v rámci vašich možností budete moct využít. Přejeme pevné nervy a hodně sil!
Boby nebo saně, hurá na ně do Krkonoš
Užijte si zimní krkonošskou pohádku, ať jste malí nebo velcí! Vytáhněte ze sklepů a půd boby, saně, kluzáky či pytle a připravte se na pravé zimní radovánky.
Skryté příběhy v Krkonoších
Vydejte se s dětmi ven za dobrodružstvím s aplikací v telefonu a objevte v sobě zvídavé dítě. Mobilní aplikace Skryté příběhy vám představí osobnosti českých dějin hravou formou. Dozvíte se něco málo z historie, poznáte zajímavá místa a zažijete spoustu zábavy na čerstvém horském vzduchu.