Inspirujte se

14 článků.
Nostalgické jízdy na trati Pojizerský Pacifik
Pojeďte si spolu s námi užít dobrodružnou jízdu na trati Pojizerský Pacifik! Svezte se historickými vlaky za pohádkovým rodinným programem a soutěžte o pobyt na Labské boudě.
Retropark Sejfy
V horkých letních dnech se zahřejete i u nás na horách. Po túře nebo v rámci odpočinku a relaxace mezi výlety jistě přijde vhod možnost osvěžit se na jednom z koupališť.
Pohádkové Krkonoše
Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Navštivte zajímavá místa, sbírejte razítka, najděte poklad při dobrodružných hledačkách, poznejte jedinečnou a vzácnou přírodu Krkonoš.
Lyžařská škola SkiResort Live
Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. Zkrátka jakými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.
Městské kluziště Špindlerův Mlýn
Pokud jste na dovolenou do Krkonoš přibalili i lední brusle, dobře jste udělali. Máme tu kluziště vnitřní i venkovní, kluziště nejvýše položené i uměle chlazené.
Večeře zážitků
Zimní Krkonoše jsou nejen lyžařským rájem. Pobavíte se tu i v případě, že lyžování ani běžkování neholdujete. Nebo když chcete z Krkonoš zažít také něco jiného než sjezdovku a bílou stopu.
Medvědín
Chystáte se strávit s dětmi prodloužený podzimní výlet v Krkonoších? Poradíme vám, co objevit a zažít.
Pohádkové Krkonoše
Děti, pojďte s námi do pohádky! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme pro vás připravili parádní putování po zajímavých místech a soutěž o prima ceny.
K Labské boudě
Připravili jsme pro vás tipy na 4 báječně prožité dny ve 3 krkonošských údolích. Nemusíte si tak lámat hlavu s plánováním dovolené, stačí vybrat, které z aktivit jsou pro vás ty pravé!