Skiareál Černý Důl
Share

Lyžování s dětmi v Krkonoších

Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby byl kopec pro ně tak akorát, sjezdovka dost široká, která lyžařská škola je připravená pomoci. 

Zkrátka kam vyrazit, aby to byla láska k lyžím na první svezení.

SkiMU Malá Úpa

Rodinná dovolená na Malé Úpě - hotová harmonie služeb a příjemného prostředí. Lyžařské školy si vezmou do parády ratolesti různého věku. V půjčovnách lyžařského vybavení se vám budou věnovat profesionálové. Dva dětské SKiMU Parky v blízkosti areálů Pomezky a U Kostela. Vybavené jsou dětským vlekem, moderním pojízdným kobercem FAVA a množstvím nejrůznějších pomůcek pro zpestření dětského lyžování. 

Aktuálně ze SkiMU

Vrchlabí

Na Kněžickém vrchu najdete hned dva lyžařské areály Kebrlák a Kněžický vrch. Oba disponují sedačkovou lanovkou s pojízdným pásem a kopec je tak akorát dlouhý pro trénink prvních obloučků. Ještě než budou vypilovány, využijete buď koberec nebo pomu v areálu Kebrlák.

Zkušenějším lyžařským juniorům můžeme doporučit též areál Herlíkovice - Bubákov.

Chci lyžovat ve Vrchlabí

Benecko

Nejen vyžití na lyžích nabízí vzdušné lázně v Krkonoších. Celkem 3 dětské parky jsou připraveny i na ty nejmenší lyžaříčky. Ve Family aréně využijte jeden z nejdelších pojízdných pásů v Krkonoších - měří 100 metrů! Kromě toho tu můžete pohodlně bobovat či sáňkovat, zkusit sjet na lyžích dobrodružnou překážkovou dráhu, samozřejmostí je snowtubing. Benecko je zkrátka ideálním místem pro zimní rodinnou dovolenou. 

Zkusím Benecko

Vítkovice v Krkonoších

Svezte se Prezidentským expressem ve skiareálu Aldrov. Je perfektní pro dětské lyžaře, kteří už obstojně sjedou pěkný kopec. Sjezdovka je tak akorát dlouhá a dostatečně široká, lanovka vybavená pojízdným pásem. Dvě lyžařské školy na vrcholu sjezdovky pomohou začátečníkům. 

Chci s dětmi do Aldrova

 

Paseky nad Jizerou

Příjemné sjezdovky i ceny vás potěší. Svezou vás dvě sedačkové lanovky, začátečníky i dva lyžařské vleky a dva pohyblivé pásy. Vyberte si terén dle vašich schopností a preferencí - cvičné louky a sjezdovky lehké i střední obtížnosti jsou k dispozici. 

Chci s rodinou do Pasek

Vysoké nad Jizerou

Skiareál Šachty nabízí pouze modré a červené sjezdovky, tedy ideální obtížnost pro menší lyžaře. 100% ploch sjezdovek je technicky zasněžováno, o sníh se tu tedy bát nemusíte. 

Zkusím Šachty

Strážné

Klidné středisko ve středních Krkonoších nabízí mírné svahy a veškeré potřebné zázemí. Využít můžete 4 vleky i cvičný  svah s dětským vlekem v blízkosti modré sjezdovky. 

Chci s dětmi do Strážného

Skiareál Špindlerův Mlýn

Největší resorty jsou připraveny i na nejmenší

Široké sjezdovky, perfektní služby na té nejlepší úrovni. Pro děti cvičné svahy, pro rodiče kilometry profesionálně upravených sjezdovek. Nebojte se vyrazit do velkých krkonošských areálů. Nabízejí zázemí a pohodlí, které s dětmi oceníte dvojnásob.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

V největším lyžařském areálu v České republice doporučujeme LIVE park Formánky v Janských Lázních s veškerým zázemím pro malé i velké. Ideálním rodinným střediskem je areál Černý Důl se širokými a mírnými sjezdovkami a dvěma sedačkovými lanovkami, pojízdnými koberci a dětským vlekem.

Pro rodiny s malými dětmi a začátečníky doporučujeme nejmenší z areálů SkiResortu - Svobodu nad Úpou. Sjezdovky se sbíhají do jednoho místa, z terasy FordBaru tak máte ideální přehled o tom, jaké pokroky v lyžování vaše děti dělají. 

Vyrazím s dětmi do SkiResortu

Skiareál Špindlerův Mlýn

Dovolená ve Špindlu je tradice. Pokud i vám přirostl k srdci, nebojte se sem vyrazit s dětmi. V nabídce sjezdovek si vyberou i začátečníci. Rodinám doporučujeme areál na Horních Mísečkách. Čtyřsedačková lanovka, další tři vleky a mírná a široká sjezdovka. K tomu služby léty prověřené lyžařské školy Skol Max a skvělá rodinná dovolená může začít. 

Chci s rodinou do Špindlu

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

V Rokytnici doporučujeme Skiareál Studenov. Je dostupný z centra města a u rodin s dětmi oblíbený díky svým mírným a poměrně širokým svahům. Jsou zde dva kotvové vleky, poma a dětský tyčový vlek. Lyžařská škola nabízí dětský pojízdný pás v dětském parku v areálu Horní Domky. 

Vyrazím s dětmi do Rokytnice

Skiareál Harrachov

Pro rodiny s dětmi doporučujeme vlek Dopplik na spodní části červené sjezdovky u lanovky Delta. Jde o mírný a široký úsek. Pro nejmenší začínající lyžaře je k dispozici několik výcvikových terénů s pojízdnými koberci a dalším potřebným vybavením. 

Chci s rodinou do Harrachova