Inspirujte se

50 článků.
Skiareál Špindlerův Mlýn
Podívejte se, jaká jsou platná omezení, kterými se musíme v zimních střediscích řídit.
Start lyžování na Černé hoře
Je to tady! Lyžařská sezona v Krkonoších začíná už tento pátek 3. prosince. Pojeďte se po dvou letech sklouznout právě k nám.
Spartak Rokytnice
Rokytnice nad Jizerou nabízí sportovní lyžování pro celou rodinu na téměř 17 km sjezdových tratí všech úrovní. Ráj pro všechny sportovní rodiny!
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby aby to byla láska k lyžím na první svezení.
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Pojďte oprášit zimní výbavu do Krkonoš!
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Máme pro vás dobrou zprávu! Radost z lyžování na pečlivě upravené sjezdovce je nejlepší zažívat offline a letos vám to bude opět umožněno.
Lávka přes Rennerův potok
Projděte se přes listím zbarvené úžlabí, strouhy, potoky a řeky po "studentských" lávkách. Jsou navrženy prakticky a funkčně, ale zároveň netradičně a zajímavě.
K zimní dovolené patří odpočinek
Až si užijete zimní pohádky, bílých kopců, běžek či sjezdovek, uvolněte a prohřejte své tělo v krkonošských lázních či wellness centrech.
Medvědín
Chystáte se strávit s dětmi prodloužený podzimní výlet v Krkonoších? Poradíme vám, co objevit a zažít.