Dovolená s dětmi v Krkonoších
Share

Vše pro dovolenou s dětmi v Krkonoších

Pokud jste hledali pro vaši rodinnou dovolenou místo, kde o vás bude postaráno, místo, které snoubí zábavu s poznáním a společným časem v přírodě, pak jste v Krkonoších správně. 

Využijte skvělé trasy, objevte top místa

Plánovat rodinnou dovolenou je náročné, ale společně to zvládneme. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili dobrodružný lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Vše pro rodinnou dovolenou v Krkonoších najdete tady!

Pohádkové Krkonoše

Vítejte v Krakonošově revíru! Právě vládce hor a jeho pomocníci vás provedou po jeho zajímavých místech. Kupte dětem brožurku se spoustou her a kvízů, navštivte některá ze 41 míst po celých horách, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor. 

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

 

Nejlepší výlety s dětmi

Jako rodiče víme, že základ úspěšného výletu tkví v dokonalém plánování, motivaci a dobré svačině. S prvním i druhým bodem vám rádi pomůžeme. Na vlastní nohy a s vlastními dětmi jsme vyzkoušeli všechny doporučené trasy. Zanesli je do mapy, přidali užitečné tipy i motivaci v podobě honu na razítka a odměny díky razítkovací hře Pohádkové Krkonoše

Objevit rodinné výlety

 

TOP 10 míst s dětmi

Tady nuda nehrozí! Z nabídky krkonošských výletních cílů nabízíme ty, které si děti zaručeně užijí. Vyberte si ze skvělých aktivit venku i pod střechou. Kdo bude na konci dne více unavený, vám sice neřekneme, ale spokojení z příjemně stráveného času snad budete všichni.

Vybrat si své TOP místo

Krkonošské bazény a koupaliště

V horkých letních dnech se zahřejete i u nás na horách. Osvěžit se můžete na mnoha místech v Krkonoších, ať už hledáte písečnou pláž, přírodní koupání, chladnou vodu přehrady nebo venkovní bazén.

Vyrazit za pohodou k vodě

 

Když je v Krkonoších špatné počasí

Co dělat, když vás v Krkonoších zastihne deštivé počasí, hory sevře mlha nebo silný vítr? Poradíme vám ty nejzajímavější zážitky pod střechou. Vyzkoušejte tradiční řemesla, poznejte krkonošskou historii. Odpočněte si a dopřejte odpočinek i horské přírodě. 

Schovat se před deštěm

Krkonoše s dětmi