Dovolená s dětmi v Krkonoších
Share

Dovolená s dětmi v Krkonoších

Na letošní prázdniny vyrazte do Krkonoš! Společný rodinný čas naplňte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím. 

Využijte skvělé trasy, objevte top místa

Plánovat rodinnou dovolenou je náročné, ale společně to zvládneme. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili dobrodružný lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Vše pro rodinnou dovolenou v Krkonoších najdete tady!

Pohádkové Krkonoše

Vítejte v Krakonošově revíru! Právě vládce hor a jeho pomocníci vás provedou po jeho zajímavých místech. Kupte dětem brožurku se spoustou her a kvízů, navštivte některá ze 40 míst po celých horách, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor. 

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

 

Nejlepší výlety ve 3 krkonošských údolích

Sestavili jsme pro vás tipy na 4 dny ve 3 částech Krkonoš. V každé z nich čeká hromada rodinných zážitků. Ať už vyberete okolí Harrachova, Špindlu nebo Pece pod Sněžkou, poradíme vám, čím společné dny naplnit. Pokud jedete na delší dovolenou, můžete si program libovolně poskládat a poznat Krkonoše od východu po západ. 

Objevit rodinné výlety

 

TOP 10 míst s dětmi

Tady nuda nehrozí! Z nabídky krkonošských výletních cílů nabízíme ty, které si děti zaručeně užijí. Vyberte si ze skvělých aktivit venku i pod střechou. Kdo bude na konci dne více unavený, vám sice neřekneme, ale spokojení z příjemně stráveného času snad budete všichni.

Vybrat si své TOP místo

Krkonošské bazény a koupaliště

V horkých letních dnech se zahřejete i u nás na horách. Po túře nebo v rámci odpočinku a relaxace mezi výlety jistě přijde vhod možnost osvěžit se na jednom z koupališť. I v tomto směru mají nejvyšší české hory co nabídnout! Ať už hledáte písečnou pláž, přírodní koupání, chladnou vodu přehrady nebo venkovní bazén.

Vyrazit za pohodou k vodě

 

Když je v Krkonoších špatné počasí

Co dělat, když vás v Krkonoších zastihne deštivé počasí, hory sevře mlha nebo silný vítr? Poradíme vám ty nejzajímavější zážitky pod střechou. Vyzkoušejte tradiční řemesla, poznejte krkonošskou historii. Odpočněte si a dopřejte odpočinek i horské přírodě. 

Schovat se před deštěm

Ubytování v Krkonoších

Pokud ještě nemáte zajištěné ubytování, přijměte pozvání k jednomu z našich partnerů. Jejich služby máme vyzkoušené a můžeme je vřele doporučit. Věříme, že si vyberete to pravé místo pro vás, ať už sháníte nocleh na horské boudě, v pensionu, apartmánu či hotelu. 

Vybrat si ubytování

Krkonoše s dětmi

Další články

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Navštivte zajímavá místa, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor.
Krkonošské cyklobusy od 25. 5. opět v provozu! 9 linek křižuje naše hory od západu po východ. Pomohou s dopravou na vrcholy, umožní vychutnat božské výhledy a užít si sjezd zpět do údolí.
Podcast Naše Krkonoše pro vás připravujeme již třetí sezonu. Během té doby vzniklo 21 rozhovorů s osobnostmi, které prožívají v Krkonoších své životní příběhy.