Inspirujte se

12 článků.
Start lyžování na Černé hoře
Je to tady! Lyžařská sezona v Krkonoších začíná už tento pátek 3. prosince. Pojeďte se po dvou letech sklouznout právě k nám.
Spartak Rokytnice
Rokytnice nad Jizerou nabízí sportovní lyžování pro celou rodinu na téměř 17 km sjezdových tratí všech úrovní. Ráj pro všechny sportovní rodiny!
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby aby to byla láska k lyžím na první svezení.
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Pojďte oprášit zimní výbavu do Krkonoš!
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Máme pro vás dobrou zprávu! Radost z lyžování na pečlivě upravené sjezdovce je nejlepší zažívat offline a letos vám to bude opět umožněno.
Výhled na Sněžku
Plánovat dovolenou s dětmi, navíc tu aktivně prožitou, je náročné. Proto bychom vám s tím rádi co nejvíce pomohli a připravili jsme pro vás tipy na 4 báječně prožité dny ve třech částech Krkonoš.
Kotel
Přemýšlíte, kam vyrazit za svěže zelenou přírodou, zážitky a čistou hlavou? Krkonoše jsou správnou volbou! Poradíme vám, kde se ubytovat, kam vyrazit a co si nenechat ujít. Na hřebenech si užijete procházku mezi posledními zbytky sněhu, v podhůří se to hemží kvetoucími rostlinami, u potoků rostou devětsily, řeky jsou plné vody, vodopády hučí, vše voní probouzející se přírodou a jarem.
Zažij skialpy ve Špindlu
Zažijte cestu daleko za hranice sjezdovek a všedních dnů! Skialpinismus je možností, jak si užít hory na lyžích bez front u turniketů lanovek.
Běžecké trasy SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
V nižších polohách je sice obleva hodně znát, na hřebenech je ale sněhu pořád dost. Upravovatelé běžeckých tras tak nezahálejí a rolby pravidelně upravují stovky kilometrů bílých stop. Přijeďte si protáhnout tělo, doplnit vitamín D, pokochat se jedinečnou zimní krajinou, užijte si výhledy i čerstvý krkonošský vzduch. Pozor, od 1. března 2021 můžete vyrazit na procházku a za sportem pouze na území své obce, berte prosím toto rozhodnutí vlády na vědomí. Děkujeme.