Inspirujte se

45 článků
Konec listopadu byl štědrý na sněhovou nadílku i mrazivé počasí. Rolby a skútry tak bez váhání vyrazily do terénu a projely pro vás na nadcházející víkend desítky kilometrů běžkařských tras.
Je to tady! Už v pátek 1. prosince zahajujeme v Krkonoších lyžařskou sezonu. A protože tu vydatně sype, bude to luxusní svezení v ladovské krajině a podmínky, jaké na začátku zimy už dlouho nepamatujeme.
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!
Pro vaši zimní dovolenou zvolte hory v Čechách nejvyšší. Krkonoše nabízejí stabilní sněhovou pokrývku, střediska bez davů a hory zážitků, i když zrovna lyžování neholdujete. Nabízejí drsné klima i vlídnou tvář. Přijeďte se přesvědčit!
Západní Krkonoše - to je především Harrachov a Rokytnice. Ale také celá řada dalších areálů, menších rozlohou, ale výjimečných skvělými lyžařskými podmínkami a klidnou atmosférou. Které si vyberete?
Pod Sněžkou doporučujeme největší lyžařský resort v Čechách - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC. Díky propojení šesti středisek můžete na jeden skipas lyžovat ve většině východních Krkonoš, střediska jsou navíc propojena skibusy a díky SkiTour i rolbami.
Pokud chcete během vaší zimní dovolené nejen lyžovat, ale také poznávat zasněženou krajinu, doporučujeme střední Krkonoše. Špindlerův Mlýn i Strážné jsou skvělým výchozím bodem výletů, Vrchlabí zajišťuje potřebné zázemí a služby i pro nepřízeň počasí.
Po šestileté rekonstrukci se otevírá největší světová expozice o Krkonoších. Interaktivní formou dokumentuje nejen příběh jedinečné přírody, ale také jeho sepjetí s osudem člověka, který v horách žije.
Když odezní babí léto, padnou mlhy a podzimní prázdniny se stanou jen vzpomínkou, začínáme se ladit na zimní notu. Podívejte se, jaké novinky jsou pro vás v Krkonoších přichystány.