Kemp Dolce
Share

Karavany a kempy

Se stanem, karavanem nebo obytňákem do Krkonoš

Vyrazte za klidem a aktivním odpočinkem s vlastní střechou nad hlavou! Vše, co potřebujete pro plánování dovolené v kempu, jsme pro vás připravili na této stránce. Ať už vyrazíte s karavanem, obytným vozem, stanem nebo do chatky, užijete si dovolenou obklopeni jedinečnou přírodou národní parku. 

Informace

Ke stažení
Krakonoš

O co prosí Krakonoš

  • Chovejte se k našim horám s úctou. Pohybujete se v místech, která si zaslouží ohleduplné chování a respekt.
  • Hřebenové partie jsou součástí klidového území KRNAP, kde není možné chodit volným terénem mimo značené cesty a není zde povolen free camping ani táboření. Parkujte na legálních místech, vyhněte se soukromým cestám a pozemkům a vždy myslete na své okolí.
  • Nevypouštějte zbytečně odpadní vodu z barelu, když máte možnost popovézt ji trochu dál na místa tomu určená. Nezapomeňte, že co si přivezete, to si i odvezete – odpadky vyhoďte na místech, na která patří.

Tápete a chcete vědět více? Pomůže vám stránka Neznámé Krkonoše a sekce časté dotazy.

Dolce Trutnov

Kempy v Krkonoších

Kemp Dolce

Trutnov, zobrazit na mapě

Skvěle vybavený rekreační areál, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Je velmi dobře zařízen pro rekreaci s dětmi i bez dětí, pro dobré, ale i špatné počasí. Nedílnou součást kempu tvoří rekreační nádrž s travnatou pláží a rybník pro sportovní rybolov. Rozlehlé louky disponují dostatkem elektrických přípojek a míst ke stanování, ubytovat se můžete také v chatkách, mobilních domech či penzionu. Kemp zajišťuje také půjčovnu obytných vozů. 

www.kemp-dolce.cz

Camping Královec

Žacléř, zobrazit na mapě

Klid, nádherná příroda, mnoho příležitostí k zábavě a aktivitám nabízí Camping Královec u Žacléře. 

www.camping-kralovec.com

Kemp Heřman

Rudník, zobrazit na mapě

Malý kemp provozuje pension Heřman v Rudníku. Nabízí 10 travnatých parkovacích ploch pro karavany s elektrickou přípojkou.

www.pension-herman.cz 

Autokemp Slunečná

Čistá v Krkonoších, zobrazit na mapě

Klidný kemp v Čisté na úpatí Černé hory. Vynikající poloha kempu vám poskytne velký výběr celodenně osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, vodní nádrž s travnatou pláží, spoustou zeleně a především ideální startovní pozici pro vaše výlety na kolech nebo pro horskou turistiku po hřebenech hor. Areál kempu je skvěle vybaven a báječně tady vaří.

www.autokempslunecna.cz

Pension Bílý Hořec

Horní Lánov, zobrazit na mapě 

Pension nabízí stání pro obytné vozy a karavany s možností připojení elektřiny i načepování vody. Je libo snídani do postele nebo točené pivo a večeři až do karavanu? Stačí říct!

www.bilyhoreclanov.cz

Base Camp Medvědín

Špindlerův Mlýn, zobrazit na mapě

Kemp se nachází v srdci výjimečného přírodního prostředí na úpatí Medvědína, v údolí Labe. Nabízí čistotu, soukromí, kvalitní ubytování v typických krkonošských chatách, apartmánech, studiích nebo glempingových domcích. Využít můžete také prostorná místa na kempování s kompletním vybavením.

Je v provozu celoročně.

www.bcmedvedin.cz

Euro-Air-Camp

Vrchlabí, zobrazit na mapě

Nabízí pohodu a skvělé zázemí. Naleznete zde kompletní přípojky pro kempování v letním i zimním období. Kemp se pyšní skvělým vybavením pro letní i zimní rodinnou rekreaci. Velkou výhodou tohoto kempu je jeho strategická poloha. Přípojky pro karavany lze využít celoročně, kemp ale nabízí i ubytování v kompletně vybavených bungalovech či apartmánech. 

www.euro-air-camp.cz 

Holiday Park Liščí farma

Vrchlabí, zobrazit na mapě

Kemp u města Vrchlabí nabízí široké možnosti ubytování a veškeré podmínky pro skvělou dovolenou. Pro vlastníky bydlíků jsou připravena zatravněná stání s přípojkou na elektřinu a možností i dlouhodobého pobytu pro karavany a obytná vozidla. Ubytovat se můžete i v retrochatkách, hotelu či stanu. Zábavu si užijete na sportovištích nebo na výletech všeho druhu v okolí. Večerní relaxaci zajistí wellness. 

www.holiday-park-vrchlabi.cz

Chalupy a kemp pod Liščím kopcem

Vrchlabí, zobrazit na mapě

Karavan kemp Pod Liščím Kopcem nabízí ubytování v přírodě. Najdete zde vše, co potřebujete – klid, turistiku, cyklistiku. Sběratelé hub, malin a borůvek by si neměli doma zapomenout své košíky! V zimní sezóně lyžování- Herlíkovice, Špindlerův Mlýn nebo Janské Lázně. Vzdálenost pouhé 1 km od města Vrchlabí, překrásná okolní příroda a turisticky zajímavé okolí z kempu činí atraktivní místo pro pohodovou dovolenou strávenou pod stanem či v karavanu.

www.chalupyvrchlabi.cz 

Kemp Vejsplachy

Vrchlabí, zobrazit na mapě

Kemp se nachází v malebném krkonošském městečku Vrchlabí, které je vstupní bránou do středních Krkonoš. Má ideální polohu jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety. Autocamp nabízí možnost příjemného kempování jak stanům, tak obytným vozům a karavanům. Je možné připojení k elektrické energii přímo u vašeho kempového místa. Celý kemp je připraven i na klienty, kteří potřebují bezbariérový přístup. 

www.vejsplachycamp.cz

Kemp Na koupališti

Dolní Kalná, zobrazit na mapě

Autokemp se nachází uprostřed lesů, v klidném a pěkném prostředí podkrkonošské krajiny. Provoz je sezónní, od jara do podzimu. V areálu je dětský koutek, kvalitní fotbalové hřiště s vlastním zázemím a malé hřiště na volejbal.

www.dolnikalna.cz

Autokemp Zátiší

Jablonec nad Jizerou, zobrazit na mapě

Romantika pod nebem plným hvězd - to je příjemný kemp Zátiší na břehu Jizery. Kemp se nachází na okraji malého městečka Jablonce nad Jizerou. Toužíte-li po klidu, romantice u řeky a večeru u praskajícího ohně, jste tady správně. V kempu naleznete vše, co potřebujete k pohodovému pobytu. Domácí mazlíčky můžete vzít s sebou.

www.autocampjablonec.com

Kemp Jiskra

Harrachov, zobrazit na mapě

Camping Jiskra se nachází v centru západních Krkonoš ve známém lyžařském a turistickém středisku Harrachov a je ideálním výchozím místem pro výlety na hřebeny Krkonoš i Jizerských hor. Ubytovat se můžete s karavanem, obytným vozem nebo stanem, k dispozici jsou též chatky. Kemp je v provozu celoročně. 

www.jiskra-harrachov.cz

Povalový chodník

Další možnosti stání pro karavany a obytné vozy

"Na divoko" do Krkonoš nejezděte! Free camping ani táboření není vzhledem k ochraně přírody mimo povolené plochy povoleno. Vítáni jsou u nás však všichni, kteří chtějí strávit svou dovolenou v souladu s těmito pravidly a krkonošskou přírodu si vychutnat bez obav, že jí svým chováním ublíží. 

Kromě ubytování v kempu je možné využít další plochy pro stání (např. parkoviště), jejichž seznam najdete v přiložené tabulce