Propagační materiály o Krkonoších

Tištěné propagační materiály jsou stále žádané a najdou si své místo v každém turistickém batohu. Poradí vám, kam na kole nebo pěšky na výlet, a které středisko bude vaším lyžařským rájem. S dětmi se do hor můžete vypravit i po stopách Krakonoše, a dozvědět se kdo vlastně je ten vládce hor. K vašemu vybranému cíli se můžete přiblížit také Krkonošským cyklobusem i Pojizerským Pacifikem. Objevte neznámé Krkonoše s námi!

Krkonošská sezona 2022
Turistické noviny Krkonošská sezona vám přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách, dále tipy na výlety, informaci o aktuálním dění a turistickou mapu Krkonoš.
Krkonošské cyklobusy
Krkonošské cyklobusy jsou turistické autobusové linky, které pomáhají cyklistům a pěším turistům s dopravou po Krkonoších a Podkrkonoší a plánováním výletů do zajímavých míst našich nejvyšších hor.
Brožura Pohádkové Krkonoše
Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 50 Kč.
Krkonoše - tradiční akce
Celoroční přehled tradičních kulturních, společenských a sportovních akcí v Krkonoších.
Krkonoše s dětmi
Nebojte se vyrazit s dětmi do Krkonoš! Jsou sice nejvyšší, neznamená to ale, že musíte nutně jen šplhat do kopců...
Neznámé Krkonoše
Brožurka "Neznámé Krkonoše" nabídne 15 tras, které vedou po krásných, zajímavých, ale méně známých a zatížených lokalitách.
Lyžování v Krkonoších pro všechny
Zima v Krkonoších pro všechny - to je motto nových, tzv. trhacích map, ve kterých naleznete nejen vyznačenou Krkonošskou magistrálu, ale i turistické lyžařské a závodní běžecké tratě, skialpové trasy a sáňkařské dráhy.
Pojizerský Pacifik
Pojizerským Pacifikem se můžete svést z Martinic v Krkonoších do Jilemnice, Hrabačova, Víchové nad Jizerou, Horní Sytové, Poniklé, Jablonce nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou a zase zpět.
Krkonoše na kole
Cyklobrožura s 15 tipy na cyklovýlety na české i polské straně Krkonoš a v jejich podhůří.
Přijďte pobejt na akce do Krkonoš
Kalendář událostí s výběrem TOP společenských, sportovních a kulturních akcí v Krkonoších v tištěné podobě pro vás i vaše hosty.
Krkonošské výhledy
Nádherné panoramatické fotografie zachycují 20 výhledových míst včetně rozhleden v celém pohoří. Popisky horizontů včetně kót vám pomohou lépe se zorientovat.
TOP 30 výletů v Krkonoších
Chystáte se na dovolenou v Krkonoších? Přemýšlíte, kam na výlet? Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších tipů, kam vyrazit v létě i v zimě, pěšky, na kole, běžkách, s dětmi nebo na vozíčku.
Krakonoš - vládce hor
Kdo je ale vlastně Krakonoš? Kde se v Krkonoších vzal? Jaký ve skutečnosti je? Kde ho můžete potkat? Na tyto a další otázky vám odpoví brožura o "jeho veličenstvu" Krakonošovi.
Letní sporty v Krkonoších
Krkonoše, nejvyšší české hory, nabízejí celou řadu letních sportovních aktivit. Vyberte si tu pravou pro vás díky naší mapě.
Cykloturistika v Krkonoších
Krkonoše nabízí 400 km cyklotras na území národního parku a v podhorských oblastech dalších 300 km. Na kterých cestách můžete šlápnout do pedálů, vám doporučí tato mapa.
Co dělat když v Krkonoších prší
V nejvyšších českých horách nikdy není jisté, jaké počasí vás dostihne. Krátké dešťové přepršky může rychle vystřídat modrá a slunečná obloha, nebo se může také zakabonit i na celý dlouhý uplakaný den. Právě pro tuto variantu jsme pro vás připravili nabídku.
Tipy na výlety na 4 dny
Připravili jsme pro vás paletu, dle našeho názoru, zajímavých cílů výletů v Krkonoších a podhůří, které si můžete sami sestavit tak, abyste zažili a viděli co nejvíce.
Tipy na výlety pro rodiny s dětmi
Tipy pro vaši letní dovolenou s dětmi v Krkonoších - koupaliště a bazény, lanové a zábavní parky, dětská hřiště nebo naučné stezky pro děti.
Jak na geocaching v Krkonoších a Podkrkonoší
Nevíte jak na to a chtěli byste Geocaching vyzkoušet? Krkonoše - svazek měst a obcí vydal mapu. Právě v ní přináší jednoduchý návod ke hře, instrukce a informace k tomu, jak to vlastně začalo. Vytipovány jsou pro vás a v mapě zvýrazněny zajímavé a oblíbené „kešky“ v regionu Krkonoše a Podkrkonoší.
Příběhy Krakonoše
Nejvyšší české hory ztělesňuje dominantní mýtická postava - Krakonoš - vládce hor. Krakonoš mezi námi nežije sám. Má skupinku přátel. Ptáčka sojku, maminku Hančí a Pana lesního.
Pivovarnictví v Krkonoších
Kdo první vařil pivo, zůstane navždy tajemstvím. O pivu, místech jeho výroby a zajímavostech kolem jeho pití, byla vydána a stále vychází řada zajímavých publikací. My jsme pro vás připravili kapitolu o historii pivovarnictví v Krkonoších.
Lázeňství v Krkonoších
Lázně jsou jedním z nejvýznamnějších odvětví českého a polského cestovního ruchu i v krkonošském regionu. Účastníci léčebných pobytů jimi často nahrazují klasickou dovolenou, stále více jich do lázní přijíždí „jen proto“, aby si upevnili, nebo i zvýšili kondici.
Zima v Krkonoších pro všechny
Zima v Krkonoších pro všechny - to je nabídka lyžařských tras, zimních středisek a dalších zimních sportů a aktivit v Krkonoších.
To nejlepší z Krkonoš
Připravili jsme pro vás 30 tipů na výlety! Vybrali jsme pro vás ty, které považujeme za chloubu Krkonoš, a které byste neměli propásnout.
Krkonoše - lyžařský ráj
Přijměte pozvání do zimních Krkonoš. Moderně vybavené lyžařské areály a romantika bíle zasněžených hor vás jistě okouzlí a zaujme.
Krkonoše ze sedla kola
Objevujte naše nejvyšší hory ze sedla kola. Brožura vám přináší tipy na cyklotrasy, informace o Krkonošských cyklobusech, dále která lanovka vás vyveze i s kolem nebo kde se dobře najíte a zároveň se tu postarají i o vaše kolo. Inspirujte se a šlápněte do pedálu.
Krkonoše - lyžařský ráj
Skládací celoplošná mapa s kompletním zobrazením krkonošských lyžařských středisek a upravovatelů běžeckých tras s kontakty a podrobným popisem každé lyžařské oblasti se jistě zavděčí všem.
Tipy na výlety
Tipy na výlety vznikly s cílem připomenout a představit široké veřejnosti i méně známá místa krkonošských měst a obcí, jejich blízké i vzdálenější okolí. Nejenom nejvyšší partie hor se svými nádhernými přírodními útvary a panoramaty okouzlí v každém ročním období.
Dlouhé sjezdy
Brožura Dlouhé sjezdy, s podtitulem "Nejezděte v Krkonoších na kole do kopce a vydejte se cyklobusem a potom lanovkou", koresponduje s tím, že si cyklisté terény Krkonoš oblíbili, a proto je na místě popularizace dlouhých sjezdů a využití zdejších možností.
Krkonoše - hory zážitků po celý rok
Materiál vám představí nejvyšší české hory jako romantickou horskou krajinu, bohatou na malebné přírodní scenérie, folklór a tradice. Nabídne upoutávky na vycházkové, naučné a turistické trasy a cesty, které jsou značeny ukazateli a piktogramy vybaveny panoramatickými mapami, místy i odpočívadly. A ....