Průvodce po trati Pojizerský Pacifik
Share

Průvodce po trati Pojizerský Pacifik

Na výlet po lokální trati Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou, přezdívané Pojizerský Pacifik, přibalte do batohu našeho průvodce. 

Na 20 stranách vám povypráví o historii trati i pohádkové nádražní budově v Martinicích. Pozve na Krkonošské železniční víkendy, kdy se po trati prohání parní mašiny i historické motorové vozy. A navíc poradí 8 různě obtížných výletů z některých stanic na lokálce. Zvládnete je bez auta a potíží s parkováním.

Průvodce je v tištěné podobě zdarma k dispozici v Železniční stanici Martinice v Krkonoších a také na pultech informačních center v regionu. 

Prolistovat průvodce

Stáhnout průvodce

Doporučujeme
Zveme vás na projížďku po lokálce zvané Pojizerský Pacifik, jejíž koleje se jako ozdobná stuha již po století vinou západními Krkonošemi. Vyrazte po kolejích vstříc nevšedním zážitkům!

Informace

Ke stažení

Další články

Na letošní prázdniny vyrazte do Krkonoš! Společný rodinný čas naplňte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.
V Krkonoších je to sice často do kopce, ale cesty vedou krajinou, kterou si s dětmi zamilujete. Jak to víme? Protože jsme pro vás výlety s dětmi vyzkoušeli!
Vydejte se společně za krkonošskými výhledy, na jedinečná hřiště, krátké procházky i za společným tvořením a hraním. Tady zkrátka nuda nehrozí!