Krkonošská pivní stezka
Share

Krkonošská pivní stezka

Jedinečný sportovně gastronomický zážitek v Krkonoších

Zveme vás na jedinečný sportovně - gastronomický zážitek! Nejhezčí partie Krkonoš a výborné pivo k tomu - to jsou lákadla našich nejvyšších hor, kde se opět otevírá Krkonošská pivní stezka. Ideální program na víkend s partou a přáteli! Vše je pro vás připraveno a naplánováno, stačí vyrazit a bavit se! 

Při zdolávání stezky budete moci ochutnat unikátní piva z malých lokálních pivovarů. Každé s puncem originality a vlastním příběhem. Třeba vám ho povypráví sám sládek, většinu pivovarů totiž můžete navštívit v rámci komentované exkurze a podívat se mu pod ruce.

Doporučujeme rozložit zdolání stezky na dva dny. Budete tak mít dost času zastavit se na každém z míst, vychutnat výhledy i zlatavý mok. 

Určitě se nenecháte dlouho přemlouvat a rádi ochutnáte všechna piva, jedině tak totiž můžete vybrat to, které je vašemu srdci nejbližší. A navíc se účastnit soutěže o super ceny. 

Pivovary zapojené do Krkonošské pivní stezky:

  • Pivovar Hendrych Vrchlabí (pivo ochutnáte na Friesových boudách)
  • Pivovarská Bašta Vrchlabí s pivem Krkonošský Medvěd
  • Penzion Andula u Friesových bud (pivo Fries a Hendrych)
  • Hotel Friesovy boudy (s pivem Fries a Hendrych)
  • Pivovar Trautenberk Malá Úpa
  • Pecký pivovar v Peci pod Sněžkou s jejich pivem Sněžka.

Když se vám podaří pivo všude vypít, dostanete razítko a za všech pět razítek pak v cílovém pivovaru otvírák jako malý dárek. A pokud to zvládnete (v průběhu léta, o víkendu, nebo třeba i v jednom dnu), budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. V letáku, kde máte všechna razítka, zanecháte i své jméno a emailovou, nebo poštovní adresu. A losování vás nemine!

Jsou pro vás připraveny dvě různé trasy, nebo si můžete vymyslet trasu vlastní.

Krkonošská pivní stezka je pro vás otevřena do 30. září 2021.

Krkonošská pivní stezka