Krkonošská pivní stezka
Share

Krkonošská pivní stezka

Jedinečný sportovně gastronomický zážitek v Krkonoších

Zveme vás na jedinečný sportovně - gastronomický zážitek! Nejhezčí partie Krkonoš a výborné pivo k tomu - to jsou lákadla našich nejvyšších hor, kde se opět otevírá Krkonošská pivní stezka. Ideální program na víkend s partou a přáteli! Vše je pro vás připraveno a naplánováno, stačí vyrazit a bavit se! 

Při zdolávání stezky budete moci ochutnat unikátní piva z malých lokálních pivovarů. Každé s puncem originality a vlastním příběhem. Třeba vám ho povypráví sám sládek, většinu pivovarů totiž můžete navštívit v rámci komentované exkurze a podívat se mu pod ruce.

Doporučujeme rozložit zdolání stezky na dva dny. Budete tak mít dost času zastavit se na každém z míst, vychutnat výhledy i zlatavý mok. 

Určitě se nenecháte dlouho přemlouvat a rádi ochutnáte všechna piva, jedině tak totiž můžete vybrat to, které je vašemu srdci nejbližší. A navíc se účastnit soutěže o super ceny. 

Pivovary zapojené do Krkonošské pivní stezky:

  • Pivovar Hendrych Vrchlabí (pivo ochutnáte na Friesových boudách)
  • Pivovarská Bašta Vrchlabí s pivem Krkonošský Medvěd
  • Penzion Andula u Friesových bud (pivo Fries a Hendrych)
  • Hotel Friesovy boudy (s pivem Fries a Hendrych)
  • Pivovar Trautenberk Malá Úpa
  • Pecký pivovar v Peci pod Sněžkou s jejich pivem Sněžka.

Když se vám podaří pivo všude vypít, dostanete razítko a za všech pět razítek pak v cílovém pivovaru otvírák jako malý dárek. A pokud to zvládnete (v průběhu léta, o víkendu, nebo třeba i v jednom dnu), budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. V letáku, kde máte všechna razítka, zanecháte i své jméno a emailovou, nebo poštovní adresu. A losování vás nemine!

Jsou pro vás připraveny dvě různé trasy, nebo si můžete vymyslet trasu vlastní.

Krkonošská pivní stezka je pro vás otevřena do 30. září 2021.

Informace

Krkonošská pivní stezka