Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra

Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 50 Kč.

Jedná se o sešit, který vám zajistí kompletní program na celou dovolenou s dětmi. Výlety, zábava, poznání i poučení, malování či křížovka a navíc možnost sbírat razítka a zapojit se do soutěže o prima ceny. To vše v brožurce najdete. Sbírejte razítka a vyhrajte ZDRAVOU LAHEV, soutěžte o pobyt na Erlebachově nebo Labské boudě a hlavně - bavte se spolu s dětmi a pohádkovými kamarády na krásných místech našich hor.

Pohádkové Krkonoše se Zdravou lahví

Další články

Poslední závod
Ten příběh znáte... Příběh přátelství, obětavosti, pevné vůle a síly ducha. Odehrál se před více než 100 lety, v bílé náruči zimních hor ale rezonuje dodnes.
Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou. Děkujeme všem, kteří se o tratě starají.
Městské kluziště Špindlerův Mlýn
Pokud jste na dovolenou do Krkonoš přibalili i lední brusle, dobře jste udělali. Máme tu kluziště vnitřní i venkovní, kluziště nejvýše položené i uměle chlazené.