Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra

Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 50 Kč.

Jedná se o sešit, který vám zajistí kompletní program na celou dovolenou s dětmi. Výlety, zábava, poznání i poučení, malování či křížovka a navíc možnost sbírat razítka a zapojit se do soutěže o prima ceny. To vše v brožurce najdete. Sbírejte razítka a vyhrajte ZDRAVOU LAHEV, soutěžte o pobyt na Erlebachově nebo Labské boudě a hlavně - bavte se spolu s dětmi a pohádkovými kamarády na krásných místech našich hor.

Informace

Pohádkové Krkonoše se Zdravou lahví

Další články

Čekání je u konce! První sjezdovky v Česku jsou připraveny jako každý rok v Krkonoších. Program na víkend je tedy jasný - lyžovačka pro radost a jedna z krkonošských adventních akcí pro navození vánoční atmosféry. Kde jinde se naladit na zimní notu, než u nás na horách.
Světýlka přikrytá sněhovou peřinkou tlumeně září do tmy, sníh křupe pod nohama, svěží horský vzduch ovoněný jehličím pročistí vaši mysl. Takový je předvánoční čas v Krkonoších.
Vánoční dárky k radosti i užitku, jejichž koupí podpoříte místní a spolu s nimi darujete i kousek krkonošské tradice… To jsou regionální produkty, snoubící lásku a úctu k řemeslu i horám.