Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra

Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 50 Kč.

Jedná se o sešit, který vám zajistí kompletní program na celou dovolenou s dětmi. Výlety, zábava, poznání i poučení, malování či křížovka a navíc možnost sbírat razítka a zapojit se do soutěže o prima ceny. To vše v brožurce najdete. Sbírejte razítka a vyhrajte ZDRAVOU LAHEV, soutěžte o pobyt na Erlebachově nebo Labské boudě a hlavně - bavte se spolu s dětmi a pohádkovými kamarády na krásných místech našich hor.

Pohádkové Krkonoše se Zdravou lahví

Další články

Ochrana KRNAP
Udělejme vše proto, aby Krkonošský národní park zůstal zachován příštím generacím. Jak konkrétně se chovat, aby zdejší příroda a její obyvatelé zůstali nedotčeni? Pojďme si před letními prázdninami připomenout pár základních pravidel.
Nostalgické jízdy na trati Pojizerský Pacifik
Pojeďte si spolu s námi užít dobrodružnou jízdu na trati Pojizerský Pacifik! Svezte se historickými vlaky za pohádkovým rodinným programem a soutěžte o pobyt na Labské boudě.
Naše Krkonoše Podcast
Pusťte si Krkonoše do ucha! Poznejte jejich přírodní, historické i kulturní dědictví prostřednictvím zajímavých hostů, kteří by za naše hory dýchali.