Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra

Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 50 Kč.

Jedná se o sešit, který vám zajistí kompletní program na celou dovolenou s dětmi. Výlety, zábava, poznání i poučení, malování či křížovka a navíc možnost sbírat razítka a zapojit se do soutěže o prima ceny. To vše v brožurce najdete. Sbírejte razítka a vyhrajte ZDRAVOU LAHEV, soutěžte o pobyt na Erlebachově nebo Labské boudě a hlavně - bavte se spolu s dětmi a pohádkovými kamarády na krásných místech našich hor.

Informace

Pohádkové Krkonoše se Zdravou lahví

Další články

Objevte spolu s námi podhorské cesty a cestičky, na kterých si užijete klid, bublání potůčků a šumění lesa. Kontrasty, které kouzlí jarní příroda na horách, nabízejí zase úplně jiné výhledy na jejich hřebeny.
Víte, že v Krkonoších je bezkonkurenčně nejvíc vodopádů ze všech českých pohoří? Nebo že tu najdete ten nejvyšší i nejvodnatější? Poznejte je!
Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby byl kopec pro ně tak akorát, sjezdovka dost široká, lyžařská škola připravená pomoci, zkrátka aby to byla láska k lyžím na první svezení.