Resort Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda
Mapa
Share

Resort Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda

Špindlerův Mlýn

Resort Sv. František se nachází v samém srdci Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem, ve výšce 1 150 m n. m.

Zahrnuje Erlebachovu boudu, Josefovu boudu, Vilu Terezu, Depandance David a Martin. Můžete si vybrat od jednoduchého až po velmi komfortní ubytování.

Resort má kapacitu 225 lůžek v 1, 2, 3 nebo 4 lůžkových pokojích a suitech v několika cenových úrovních. Je celoročně otevřen a velmi dobře dostupný autem i pravidelnou autobusovou linkou. K dispozici je soukromé parkoviště.

Je tu krásně v každém ročním období!

Zažijte podzimní inverze, kdy se celý resort nachází nad mraky, jako by byl v nebi. Může se stát, že přijedete a celý týden neuvidíte nic jiného než jen bílou tmu, ale i to má své kouzlo. Můžete ji celou dobu pozorovat velkými prosklenými stěnami přímo z bazénu.

Díky nadmořské výšce nejsou problémy s nedostatkem sněhové pokrývky. Zimní sporty si tak můžete užívat od brzké zimy až do pozdního jara.

V letním období nabízí zdejší horská příroda nádherné scenérie a mnoho turistických tras.

Relaxujte za každého počasí v místním wellness

Téměř celý prostor bazénu je obklopen panoramatickými okny, za kterými na vás dýchá krkonošská příroda.

Ve wellness naleznete skvěle skloubené prvky skla, kamene a dřeva. Během dne je možné sledovat vrcholky Krkonoš, ve večerních hodinách si užít krásně nasvíceného bazénu. A je jen na vás, zda si jen zaplavete, vyzkoušíte privátní finskou saunu, biosaunu, parní saunu nebo infra saunu a relaxační mísnost s lehátky a výhledem do údolí, která je dělaná jak pro krátký spánek, tak pro čtení vaší oblíbené knihy.

Součástí wellness jsou i dvě masážní místnosti. Můžete vyzkoušet celou řadu masáží – od relaxačních uvolňujících, přes sportovní regenerační, až po masáže lávovými kameny a exotickou havajskou Lomi-Lomi.

Přímá rezervace

Informace

Adresa
Špindlerův Mlýn 109
543 51 Špindlerův Mlýn
GPS
50.7589644N, 15.6341506E