Město Špindlerův Mlýn
Mapa
Share

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn - horské městečko, které je vyhledávaným turistickým centrem a významným střediskem s dlouholetou tradicí zimních sportů. Leží na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Jejich svérázné kouzlo, dnes chráněné Krkonošským národním parkem, obdivují návštěvníci již po staletí. Přidejte se k nim!

Špindlerův Mlýn je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, obchodní setkání či kongresovou turistiku. Na své si zde přijdou zastánci poklidné relaxace uprostřed horské přírody, příznivci sportů a zábavy, stejně jako milovníci mondénních horských hotelů.

Aktivní dovolená, adrenalin i odpočinek

Od jara do podzimu si návštěvníci mohou vychutnat krásu horské turistiky – pěšky nebo ze sedla kola. V zimě láká Špindlerův Mlýn nejenom nadšené lyžaře, běžkaře, ale i skialpinisty, kteří na svých túrách mohou obdivovat skvosty zdejší zimní krajiny. Po celý rok můžete využít řady možností pro sportování, adrenalinové zážitky nebo wellness. Večery můžete zpříjemnit posezením v některé z mnoha hospůdek, barů či restauracích.

Tradičně jsou zde pořádány sportovní akce mezinárodního a světového významu.

Každý si tady dozajista najde to své. Neváhejte prozkoumat jedinečnou atmosféru tohoto místa. Pozorní a ohleduplní návštěvníci jsou vřele vítáni.

Užitečné odkazy

Informace

Region
Střední Krkonoše
Adresa
Špindlerův Mlýn 173
543 51 Špindlerův Mlýn
GPS
50.7252656N, 15.6085700E
Dnes
14. 4. 2024
partlycloudy_night
8.5 °C
teplota
2.8 m/s
vítr

Špindlerův Mlýn - město zážitků

Výletní cíle v okolí