K prameni Labe
Mapa
Share

K prameni Labe

Špindlerův Mlýn

Navštivte symbolický pramen Labe na Labské louce, vzdejte hold tomuto evropskému veletoku a užijte si krásnou trasu plnou výhledů.

Ušetřit síly vám pomůže autobus, který vás vyveze z Horních Míseček k Vrbatově boudě. Odtud už vás čeká příjemná procházka po nádherných vrcholových partiích Krkonoš. Pramen Labe je oblíbeným výletním cílem, proto doporučujeme jeho návštěvu mimo hlavní sezonu a víkendy. 

Horní Mísečky - Vrbatova bouda – po žluté – Nad Kotelní jámou – U Čtyř pánů – Labská louka – Pramen Labe a zpět

Délka: 6,1 km

Zajímavosti: Mohyla Hanče a Vrbaty – Pramen Labe

Možnost občerstvení: Vrbatova bouda

Doprava: Autem na Dolní či Horní Mísečky, cyklobusem na Horní Mísečky, pravidelnou linkou na trase Horní Mísečky - Zlaté návrší

Parkování: Parkoviště Dolní Mísečky – Parkoviště Horní Mísečky 

TIP: Pokud vám to fyzické síly dovolí, můžete vyrazit pěšky již z Míseček po Masarykově silnici. Doporučujeme také od Pramene Labe sejít k Labské boudě a užít si výhledy do Labského dolu.

Informace

Adresa
Svatopetrská 173
543 51 Špindlerův Mlýn
GPX soubor
formát gpx (28.55 KB)
Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše
Pohádkové Krkonoše

Výlety, dobrodružství, zábava a pohádkové zážitky pro celou rodinu v Krakonošově revíru. Sbírejte razítka na skvělých místech a vyhrávejte ceny.

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Společný rodinný čas naplníte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.