Medvědí stezka
Mapa
Share

Medvědí stezka a letteringové hřiště

Špindlerův Mlýn

Kde jinde byste v Krkonoších hledali medvědy, než na Medvědíně? Pohodová stezka pro celou rodinu začíná u horní stanice lanové dráhy. Než vyrazíte, užijte si zábavu na originálním hřišti. Pak už jen zbývá najít všech 7 medvědích kamarádů, užít si výlet a získat odměnu.  

Medvědín – po červené – Svinské louže – Šmídova vyhlídka – vlevo po Masarykově silnici – Nad Jilemnickou boudou – vlevo po žluté – Horní Mísečky - Jilemnická bouda – vlevo a hned vpravo po červené – Horní Mísečky - vlek – vpravo k Harrachově skále – Harrachova skála – zpět na rozcestí – vlevo po K13 – vpravo po červené – na rozcestí vlevo po Vodovodní cestě – Bobová dráha – po sjezdovce vpravo k dolní stanici lan. dráhy na Medvědín

  • Délka: 8,5 km
  • Zajímavosti: Letteringové hřiště, Medvědín – Svinské louže – Šmídova vyhlídka – Harrachova skála – Bobová dráha a Monkey Park, Špindlerův Mlýn
  • Možnosti občerstvení: Restaurace Medvědín – Chata Stopa, Horní Mísečky
  • Doprava: Linkovými autobusy, v létě linkou č. 3 Krkonošských cyklobusů
  • Parkování: Parkoviště 3 Medvědín
  • TIP: Letáček s mapkou a úkoly si vyzvedněte u spodní stanice lanové dráhy na Medvědín. Cesta vás povede kolem 1. bobové dráhy, která byla v Krkonoších vybudována. Vyzkoušejte si jízdu v korytě!

Informace

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše
Pohádkové Krkonoše

Výlety, dobrodružství, zábava a pohádkové zážitky pro celou rodinu v Krakonošově revíru. Sbírejte razítka na skvělých místech a vyhrávejte ceny.

Rodinná zimní dovolená v Krkonoších
Rodinná zimní dovolená v Krkonoších

Když Krkonoše pohltí sněhová nadílka a vše se třpytí jako v pohádce, neodolá zimním radovánkám žádný malý ani velký dobrodruh. Pojďte si zadovádět na lyžích i bez nich! Kam a jak?