Jízda s hrabětem
Share

Jízda s hrabětem

Jízda s hrabětem, to je nový zábavný průvodce pro všechny dětské cestující na lokální trati z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou. Nabízí komiks, tipy na aktivity do vlaku i na doma, hravě představí historii trati i její význam a doporučí tipy na výlety ze zastávek. Vyzvedněte si ji a vydejte se na prima rodinnou jízdu.

I cesta může být cíl, zvlášť ta, která vede po kolejích. Ponechte protentokrát auto doma nebo u nádraží, nastupte do vlaku a vydejte se na dobrodružnou rodinnou jízdu ve skvělé společnosti. Starosti vám nebudou dělat semafory ani hustý provoz, vaše pozornost bude upřena na přítomný okamžik, uklidňující monotónní houpaní vlaku a společné chvíle s dětmi. Užijte si je!

Prolistovat průvodce Stáhnout průvodce

Informace

Ke stažení
formát pdf (7.84 MB)

Další články

Něžné bílé kvítky bledulí a sněženek jsou znamením, že zima je na ústupu a vládu nad krajinou si brzy převezme jaro. Na hřebenech bílý sníh, v podhůří bílé koberce bledulí. I to jsou jarní Krkonoše.
Víte, že v Krkonoších je bezkonkurenčně nejvíc vodopádů ze všech českých pohoří? Nebo že tu najdete ten nejvyšší i nejvodnatější? Poznejte je!
Zima v Krkonoších je kouzelná a sněhobílé hřebeny lákají k výletům. Aby všechny vaše túry měly šťastný konec, je třeba zachovat zdravý rozum a nenechat se naivně okouzlit zdáním bílé romantiky.