Na lyže do Krkonoš
Share

Na lyže do Krkonoš

Pokud váháte, kam v českých horách na lyže, zvolte ty nejvyšší a s nejdelší lyžařskou tradicí!

Průměrně 180 dní v roce tu leží sníh, kde jinde hledat tak stabilní sněhovou pokrývku? 180 je také číslo celkové délky všech krkonošských sjezdovek. 26 moderně vybavených středisek patří mezi českou špičku a zajistí vaše maximální pohodlí, ať už jde o skvěle upravenou sjezdovku nebo širokou nabídku non – ski aktivit.

Navíc – zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!

Preferujete kvalitní služby, dlouhé sjezdovky a zázemí TOP středisek? Nebo raději klidnější areály rodinného rázu bez front na lanovku? Poradíme, jaké středisko vybrat, na jaké novinky se v krkonošských lyžařských areálech můžete těšit i další tipy na letošní zimu.

TOP lyžařská nabídka Krkonoš

Největší lyžařský resort v Česku

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC propojuje na jeden skipas téměř celé východní Krkonoše. Od Sněžky přes Malou Úpu až na Černou horu. 50 km sjezdovek, střediska propojená skibusy a SkiTour rolbami. Kabinková lanovka ČERNOHORSKÝ EXPRESS sveze i pěší a běžkaře. Široká síť půjčoven a servisů SkiResort Live se postará o vaše maximální pohodlí. 

Novinky a užitečné info pro sezonu 2023/2024

  • Levnější dětské skipasy a širší nabídka služeb na všech vícedenních. Nově zahrnují večerní lyžování i bobovku.
  • Pohodlnější nákup skipasů online a nové sKiosky pro rychlejší vyzvednutí skipasů kdykoliv.
  • Černohorská sáňkařská cesta je prodloužena pro ještě lepší zážitek. Užijte si čtyřkilometrový sjezd

Vše o lyžování na východě Krkonoš

Lesk a glanc, to je zimní Špindl

Špindl je prostě symbol kvality a luxusu! Zimní středisko v srdci Krkonoš obklopené horskými velikány vás uchvátí. Je tu krásně a navíc tu o vás bude skvěle postaráno. Dlouhé sjezdovky na špičkové úrovni, propojené areály, síť skibusů, ranní Fresh Track, skvělé Aprés Ski programy a punc glancu se Špindlu upřít prostě nedá. Ideální středisko pro zimní dovolenou s partou přátel nebo partnerem

Novinky a užitečné info pro sezonu 2023/2024

  • Skiareál nabízí více než 2 km nových sjezdovek a úpravu či rozšíření těch stávajících. 
  • Využijte novou Přehradní na Hromovce a Lesní na Medvědíně. Vyzkoušejte rozšířenou Vodovodní.  

Vše o lyžování ve středních Krkonoších

 

Harrachov a Rokytnice lákají na západ

Dvě údolí, dva špičkové lyžařské areály. Nejdelší sjezdovku najdete v Rokytnici, vede z Lysé hory na Horní Domky. Najdete tu ale i příjemnou rodinnou atmosféru. Harrachov nabízí kromě skvělé lyžovačky, 2 sedačkových lanovek a 3 vleků také zázemí horského městečka. Objevte sklářské i skokanské srdce Krkonoš. 

Novinky a užitečné info pro sezonu 2023/2024

  • Využívejte možnosti nákupu skipasů online, ušetříte!
  • Rokytnice nově nabízí dynamické skipasy a chystá další velké změny. 
  • Těšte se na dokonale upravené sjezdovky díky novým technologiím. 

Vše o lyžování na západě Krkonoš

Co dalšího zažít na zimní dovolené v Krkonoších?

Čtěte také
Zimní krkonošská pohádka se nepíše jen pro lyžaře a běžkaře. Sněhovou nadílku si můžete užít na mnoho způsobů. Poradíme vám, co všechno můžete během zimní dovolené v Krkonoších zažít.
Čtěte také
K volným dnům přeci patří také odpočinek! Zařaďte ho do programu i u nás v Krkonoších. Horské pohádky se ještě nabažíte a daleké výhledy neutečou.
Čtěte také
Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. A jakými dalšími rodinnými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.

 

Další články

Konec listopadu byl štědrý na sněhovou nadílku i mrazivé počasí. Rolby a skútry tak bez váhání vyrazily do terénu a projely pro vás na nadcházející víkend desítky kilometrů běžkařských tras.
Je to tady! Už v pátek 1. prosince zahajujeme v Krkonoších lyžařskou sezonu. A protože tu vydatně sype, bude to luxusní svezení v ladovské krajině a podmínky, jaké na začátku zimy už dlouho nepamatujeme.
Pro vaši zimní dovolenou zvolte hory v Čechách nejvyšší. Krkonoše nabízejí stabilní sněhovou pokrývku, střediska bez davů a hory zážitků, i když zrovna lyžování neholdujete. Nabízejí drsné klima i vlídnou tvář. Přijeďte se přesvědčit!