Inspirujte se

16 článků.
Start lyžování na Černé hoře
Je to tady! Lyžařská sezona v Krkonoších začíná už tento pátek 3. prosince. Pojeďte se po dvou letech sklouznout právě k nám.
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby aby to byla láska k lyžím na první svezení.
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Pojďte oprášit zimní výbavu do Krkonoš!
K zimní dovolené patří odpočinek
Až si užijete zimní pohádky, bílých kopců, běžek či sjezdovek, uvolněte a prohřejte své tělo v krkonošských lázních či wellness centrech.
Lesnická a myslivecká expozice Šindelka
Užijte si zábavu, poznání i relax pod střechou. Zkuste muzeum, bazén nebo třeba pohádkovou výstavu a poznejte Krkonoše zase trochu jinak.
Výhled od sochy sv. Josefa
Sluníčko probarvilo krkonošskou krajinu podzimem a máme tady jako v pohádce. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější výhledy na podzimní hory i údolí, užijte si je.
Pohádkové Krkonoše
Děti, pojďte s námi do pohádky! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme pro vás připravili parádní putování po zajímavých místech a soutěž o prima ceny.
Pojizerský Pacifik
Hledáte tip na jednodenní výlet do Krkonoš? Přemýšlíte, čím zpestřit náplň letní dovolené s dětmi? Pojeďte si spolu s námi užít sobotní dobrodružnou jízdu Pojizerským Pacifikem!
Výhled na Sněžku
Plánovat dovolenou s dětmi, navíc tu aktivně prožitou, je náročné. Proto bychom vám s tím rádi co nejvíce pomohli a připravili jsme pro vás tipy na 4 báječně prožité dny ve třech částech Krkonoš.