Inspirujte se

51 článků
Světýlka přikrytá sněhovou peřinkou tlumeně září do tmy, sníh křupe pod nohama. Svěží horský vzduch ovoněný jehličím zbarví dětem tváře do růžova a vám před očima promítne pohádku o bílých Vánocích.
Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. A jakými dalšími rodinnými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.
Je to tady! Už v pátek 1. prosince jsme v Krkonoších zahájili lyžařskou sezonu. A protože tu vydatně sype a mrzne, je to luxusní svezení v ladovské krajině a podmínky, jaké na začátku zimy už dlouho nepamatujeme.
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!
Pro vaši zimní dovolenou zvolte hory v Čechách nejvyšší. Krkonoše nabízejí stabilní sněhovou pokrývku, střediska bez davů a hory zážitků, i když zrovna lyžování neholdujete. Nabízejí drsné klima i vlídnou tvář. Přijeďte se přesvědčit!
Deštivého nebo větrného počasí se v Krkonoších nelekněte. Užijte si zábavu pod střechou, vyzkoušejte tradiční řemesla, poznejte krkonošskou historii. Odpočněte si a dopřejte odpočinek i horské přírodě.
K volným dnům přeci patří také odpočinek! Zařaďte ho do programu i u nás v Krkonoších. Horské pohádky se ještě nabažíte a daleké výhledy neutečou.
Po šestileté rekonstrukci se otevírá největší světová expozice o Krkonoších. Interaktivní formou dokumentuje nejen příběh jedinečné přírody, ale také jeho sepjetí s osudem člověka, který v horách žije.
Když odezní babí léto, padnou mlhy a podzimní prázdniny se stanou jen vzpomínkou, začínáme se ladit na zimní notu. Podívejte se, jaké novinky jsou pro vás v Krkonoších přichystány.