Pec pod Sněžkou
Share

Lyžování ve východních Krkonoších

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC vznikl spojením 6 samostatných středisek (SkiMU Malá Úpa - Velká Úpa - Pec pod Sněžkou - Svoboda nad Úpou - Janské Lázně - Černý Důl). Na jeden skipas tak můžete lyžovat ve většině východních Krkonoš, střediska jsou navíc propojena skibusy a díky SkiTour i rolbami.

Takže dopoledne Janské Lázně, odpoledne Pec pod Sněžkou a další den třeba Malá Úpa? Z různorodé nabídky sjezdovek si vybere každý, od nejmenších až po zkušené lyžaře. Ve všech areálech (kromě Malé Úpy) můžete využít kvalitních služeb lyžařských půjčoven a servisů SkiResort Live. 

Info a novinky pro sezonu 2022/2023

 • SkiResort spustil pravidelné lyžování jako první v republice již na konci listopadu.  
 • SkiResort počítá s provozem všech středisek, úpravou sjezdovek i jejich zasněžováním.
 • Do novinek letos SkiResort investuje více než 65 milionů korun. 
 • Online prodej skipasů SkiResort Card bude dostupný na www.skiresortcard.cz, na místě si je potom vyzvednete v sKioscích (prodejní automat), jejichž síť bude letos rozšířena.
 • Online bude možná také rezervace lyžařského vybavení v půjčovnách SkiResort Live. Na místě už pouze vyzkoušíte. 
 • V budově dolní stanice lanovky ve Velké Úpě vznikne nová půjčovna lyžařského vybavení. Kromě sjezdového vybavení nabídne i běžecké a skialpové sety. 
 • Nového zastřešení se dočkal 120 metrů dlouhý pojízdný koberec v Peci v LIVE parku Javor. Zvýší se tím komfort malých lyžařů.
 • Rezervujte si své parkovací místo! Ve SkiResortu už se nemusíte bát, že nezaparkujete, vyberte si místo online a buď nahrajte na kartu SkiResort Card nebo vytiskněte. 

www.skiresort.cz

 

SkiMU Malá Úpa

SkiMU Malá Úpa

Příjemný areál na hranicích Česka a Polska, Sněžce na dohled. Široké sjezdovky jsou propojeny, lyžovat tu tak můžete na téměř 7 km. Ideální pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří hledají na horách klid a skvělé zázemí. 

Info a novinky pro sezonu 2022/2023

 • Areál je prozatím v provozu pouze o víkendech. Plný provoz bude zahájen od 25. 12.
 • Online revoluce - nakupujte skipasy online, využijte dalších akcí a balíčků. Můžete tak ušetřit 10 - 35%.
 • Dětský park na Pomezkách má nově zastřešený a prodloužený kobercový pás.
 • Oba areály - Pomezky a U kostela - jsou nyní propojeny. Propojením vznikly tři nové sjezdovky Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk.

SkiMU Malá Úpa

Další zimní střediska ve východních Krkonoších

 • Skiareál Bret a Prkenný Důl Žacléř
 • Skiareál Mladé Buky
Čtěte také
Na území osmi obcí východních Krkonoš můžete nově využít nabídky Karty hosta. Jedná se o nový projekt, který uvedla v život lokální destinační společnost Krajina pod Sněžkou. Zjistěte, co je přesně Karta hosta a jak vám může zpříjemnit Vaši zimní dovolenou.
Grund Resort Mladé Buky

Ubytování ve východních Krkonoších

Pokud ještě nemáte zajištěné ubytování, rádi vám doporučíme. Vyberte si horskou boudu, hotel nebo apartmán. Prezentované subjekty s námi spolupracují, a proto víme, že se na jejich služby můžeme spolehnout. 

Další články

Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Horské cesty pod nohama a v jejich cíli jeden z pivních speciálů.
Počasí začíná přát výletům, krkonošské vršky opouštějí poslední zbytky sněhu a jarní vůně nás táhne ven. Kdy a kde můžete během výletu využít lanovku zjistíte v našem přehledu.
Na letošní prázdniny vyrazte do Krkonoš! Společný rodinný čas naplňte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.