Pec pod Sněžkou
Share

Skiing in the eastern Krkonose Mountains

In the winter landscape below Snezka we recommend the largest ski resort in Bohemia - SkiResort CERNA HORA - PEC. Thanks to the connection of six resorts, you can ski in most of the eastern Krkonose Mountains on one ski pass, and the resorts are also connected by ski buses and, thanks to SkiTour, by snowmobiles.

On the border with Poland you will find the peaceful SkiMU Mala Upa, with a relaxed atmosphere, romantic surroundings and wide slopes.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

SkiResort CERNA HORA - PEC

SkiResort CERNA HORA - PEC was created by merging 6 separate resorts (SkiMU Mala Upa - Velka Upa - Pec pod Snezkou - Svoboda nad Upou - Janske Lazne - Cerny Dul). With one ski pass you can ski in most of the eastern Krkonose Mountains, the resorts are also connected by ski buses and thanks to SkiTour also by snowmobiles.

So Janske Lazne in the morning, Pec pod Snezkou in the afternoon and Mala Upa the next day? There is something for everyone, from the youngest to the most experienced skiers. In all ski resorts (except Malá Úpa) you can use the quality services of SkiResort Live ski rental and services. 

Info and news for the 2023/2024 season

 • Online sale of SkiResort Card ski passes is available at www.skiresortcard.cz, then you can pick them up on the spot at sKiosks (vending machines), whose network will be expanded this year.
 • The offer of multi-day ski passes is much better this year, and at the same price. Night skiing and bobsledding have been added.
 • Children's ski passes are cheaper compared to last year, up to 33% when purchased online. 
 • Online booking of ski equipment is also possible at SkiResort Live rental shops. On site, you only have to try it out. 
 • Snowmaking in Pec pod Sněžkou, where 29 new snow guns will be added, will be better, more economical and in less freezing weather than before. 
 • The Cernohorska sledding trail will be longer, with a new upper section outside the crossing of the slopes. Enjoy the four-kilometre long downhill! 
 • Reserve your parking space! At SkiResort you no longer have to worry about not parking, choose your space online and either upload to your SkiResort Card or print it out.

www.skiresort.cz

SkiMU Malá Úpa

SkiMU Mala Upa

A pleasant resort on the border of the Czech Republic and Poland, with Snezka in sight. Wide slopes are connected, so you can ski here for almost 7 km. Ideal for families with children and those looking for peace and quiet and great facilities in the mountains. 

Info and news for the 2023/2024 season

 • The online revolution - buy ski passes online, take advantage of additional promotions and packages. You can save 10 - 35%.
 • You can now also take advantage of online booking and purchasing services.
 • A new feature is the expansion of the cultural facilities in the Horec Centre with a well-equipped cinema room. It will be used not only for screenings, but also for theatre, lectures and other programmes for children. 
 • The two areas - Pomezky and U kostela - are now connected. The connection has created three new ski slopes - Rennerovka, Kolbenka and Trautenberk.

SkiMU Malá Úpa

Other winter resorts in the eastern Krkonose Mountains

 • Bret Ski Resort and Prkenny Dul Zacler
 • Mlade Buky Ski Resort
Grund Resort Mladé Buky

Accommodation in the Eastern Krkonose Mountains

If you have not yet secured accommodation, we will be happy to recommend it to you. Choose a mountain chalet, hotel or apartment. The presented entities cooperate with us, so we know that we can rely on their services.

Hradečanku najdete v centru Horní Malé Úpy, 1050 metrů nad mořem. Hledat se ji určitě vyplatí – v zimě si tady užijete skvělé lyžování i běžkování přímo pod Sněžkou a v létě turistiku nebo cyklistiku v Krkonošském národním parku.

Info a rezervace

Přijměte pozvání na pivo od horalů z Malé Úpy. V roce 2015, ve výšce 1045 metrů nad mořem a 5 metrů pod zemí, ve stoletém sklepení bývalé Tippeltovy boudy v Malé Úpě, se začíná vařit pivo horalů. To je začátek příběhu o Pivovaru Trautenberk.

Info a rezervace

Horská chata Portášky se nachází na horní stanici sedačkové lanovky z Velké Úpy, uprostřed nejznámější pěší trasy z Velké Úpy na Sněžku.

Portášky mají celoroční provoz. Chata je vhodná pro lyžaře, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, ozdravné pobyty dětí i dospělých, na pořádání společenských a firemních akcí, večírků a narozeninových oslav, zahradní párty.

Info a rezervace

Klidné místo plné energie, nejčistší vzduch v republice, Sněžka za pecí, největší ski areál v ČR a božská příroda. Tady si užijete dovolenou v jakémkoli měsíci v roce.

Vybírejte z celkem 135 pokojů různé cenové kategorie, včetně rodinných, které mají úžasný výhled na Pec pod Sněžkou a okolní horizonty krkonošských hřebenů.

Info a rezervace

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou. Řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů a nabízí komfortní designové ubytování.

Vyberte si styl, který je nejblíže vašemu srdci! Každé ze studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím.

Info a rezervace

V zimě je Challupa rájem pro všechny milovníky sjezdovek, běžkařských stop i koulování a stavění sněhuláků (které je možné přímo na zahradě). Na sjezdovku vás doveze skibus, staví hned vedle CHALLUPY.

Info a rezervace

Chalupa na horách se nachází v Dolních Lysečinách, v Krkonošském národním parku, poblíž největších lyžařských středisek Pec pod Sněžkou a Černá hora.

Lysečinské údolí svojí polohou zaručuje krásné a klidné prožití dovolené s výbornou dostupností všech možných aktivit. Chystáte se vyrazit na túru, kolo nebo lyže? Právě jste našli ideální výchozí bod!

Info a rezervace

Probuďte se s výhledem do přírody, otevřete okno a nadýchněte se čerstvého horského vzduchu. Vychutnejte si snídani z bohatého bufetu, dopřejte si šálek kávy a vydejte se vstříc dobrodružství nového dne.

Vydejte se prozkoumat okolní krajinu Krkonoš a užít si rodinnou atmosféru hotelu, ve kterém se budete cítit jako doma. 

Info a rezervace

Lázně Janské Lázně, které jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš, se nacházejí ve stejnojmenném městě a provází je dlouhodobá pověst jednoho z nejlepších zařízení tohoto druhu v České republice. Jedinečná kombinace světoznámých lázní a špičkového sportovního střediska zde vytváří pro návštěvníky široké spektrum možností.

Info a rezervace

Rodinný hotel Vyhlídka v Janských Lázních bude vřelým přístupem personálu usilovat o vaši přízeň, plnit vaše přání a požadavky a zajišťovat příjemný průběh vaší návštěvy.

Okolí hotelu Vyhlídka je v zimě rájem lyžařských a běžkařských tras v samém srdci Krkonoš. Hotel s vlastním parkováním se nachází pouze 350 m od sjezdovky.

Info a rezervace

Milujete aktivní dovolenou na horách? Pokud ano, je pro vás pobyt v tomto útulném apartmánu správnou volbou.

Apartmán Bára je situovaný na samém okraji Krkonošského národního parku a je vhodný pro všechny lidi, kteří mají rádi komfort, svůj klid, ale zároveň chtějí mít vše na dosah a být blízko krásné přírodě.

Info a rezervace

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136