Turistické noviny KRKONOŠE
Share

Turistické noviny KRKONOŠE

Turistické noviny KRKONOŠE vám přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách, tipy na výlety, informaci o aktuálním dění a turistickou mapu Krkonoš. V tištěné podobě jsou k dostání na pultech informačních center v Krkonoších.

Prolistovat noviny online  Stáhnout noviny

Informace

Ke stažení
Další soubory
formát pdf (5.8 MB)
formát pdf (7.84 MB)
formát pdf (4.9 MB)
formát pdf (4.41 MB)
formát pdf (6.09 MB)
formát pdf (5.03 MB)
formát pdf (8.45 MB)
formát pdf (5.32 MB)
formát pdf (7.75 MB)
formát pdf (8.98 MB)
formát pdf (5.23 MB)
formát pdf (3.18 MB)
formát pdf (6.82 MB)
formát pdf (3.7 MB)
formát pdf (7.6 MB)
formát pdf (9.43 MB)
formát pdf (3.34 MB)
formát pdf (4.8 MB)
formát pdf (9.27 MB)
formát pdf (4.21 MB)
Památník obětem hor

Téma pro léto 2023 - přechod Krkonoš

Letní vydání pro rok 2023 zve do opravdových Krkonoš. Vydejte se na hřebenovou túru, celou jsme ji pro vás naplánovali. Poznejte jedinečnou krajinu a staňte se na chvíli její součástí. Putujte od boudy k boudě, nechte se pohostit, vyberte si, na které z nich přenocujete. Užijte si hvězdnou oblohu i západy a východy slunce v objetí hor.   

Noviny také připomínají Rok Harrachů a odkaz tohoto slavného rodu. Mapují především stopy hraběte Jana Harracha, se kterými se dodnes během vašich výletů potkáte. Mysleli jsme i na rodiny s dětmi a letošní vydání proto nabídne kompletní program pro rodinnou dovolenou, připomene razítkovací hru Pohádkové Krkonoše, skvělé výlety i TOP místa, která si s dětmi určitě užijete.

Jako každý rok vás noviny seznámí s novinkami v Krkonoších pro tuto sezonu, neopomíjí významná výročí a jubilea, jako je 60 let KRNAP nebo 120 Svazu lyžařů ČR. Představí produkty, které může využít každý z vás - Krkonošské cyklobusy, Krkonošskou pivní stezku i Pojizerský Pacifik.

Příjemné počtení!

Další články

Konec listopadu byl štědrý na sněhovou nadílku i mrazivé počasí. Rolby a skútry tak bez váhání vyrazily do terénu a projely pro vás na nadcházející víkend desítky kilometrů běžkařských tras.
Je to tady! Už v pátek 1. prosince zahajujeme v Krkonoších lyžařskou sezonu. A protože tu vydatně sype, bude to luxusní svezení v ladovské krajině a podmínky, jaké na začátku zimy už dlouho nepamatujeme.
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!