Skiareál Herlíkovice - Bubákov
Mapa
Share

Skiareál Vrchlabí

Herlíkovice - Bubákov - Kněžický vrch - Kebrlák

V zimní sezoně ve Vrchlabí můžete zažít krásný den na lyžích ve 4 skiareálech - Herlíkovice, Bubákov, Kněžický vrch - Kebrlák a Kněžický vrch. 

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Areály nabízí skvělé podmínky pro začínající lyžaře i zkušené snowboardisty. Jezdit můžete v těchto zimních střediscích na jeden skipas. Zajezdit si můžete na 12 sjezdovkách všech obtížností a na vrcholky vás vyveze kabinková lanová dráha, 2 čtyřsedačkové lanovky a 5 vleků. K dispozici jsou půjčovny a skiservisy, lyžařské školy a dětské parky. Zažít tu můžete i večerní lyžování. Využít lze i skibus. Pro milovníky klasického lyžování jsou v okolí areálů upraveny běžecké tratě. 

Skiareál Herlíkovice

Skiareál Bubákov

Skiareál Kněžický vrch - Kebrlák

Areál je ideálním místem pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. K dispozici je třísedačková lanovka na Kněžický vrch. Využít můžete lyžařskou školu, půjčovnu a skiservis. Od horní stanice lanovky lze nastoupit na běžeckou stopu a dojet až do běžeckého areálu Vejsplachy ve Vrchlabí, nebo se vydat na Benecko či Mísečky.

Skiareál Kněžický vrch

Areál je ideálním místem pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Zajezdit si můžete na 4 sjezdovkách modré a červené obtížnosti. Čtyřsedačková lanoka Kněžický expres a 2 vleky vás pohodlně dopraví na Kněžický vrch. K dispozici je pohyblivý pás pro děti, lyžařská škola, půjčovna a skiservis. Z Kněžického vrchu lze nastoupit na běžeckou stopu a dojet až do běžeckého areálu Vejsplachy ve Vrchlabí, nebo se vydat na Benecko či Mísečky. 

Informace

Lokalita
Adresa
543 01 Vrchlabí
GPS
50.6588931N, 15.5905839E
Dnes
16. 4. 2024
lightrainshowers_day
5.7 °C
teplota
5.9 m/s
vítr

Skiareál Herlíkovice