Apartmány Hladíkova Výšina
Mapa
Share

Apartmány Hladíkova Výšina

Rudník

Apartmány Hladíkova Výšina nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích, které jsou součástí chalupy s bohatou historií. Během ní byla ve 20. století využívána i jako lesní hájovna. Od těchto dob však uplynulo mnoho let a chalupa prošla rozsáhlou, přesto však velmi citlivou rekonstrukcí. Kouzlo ubytování tak v současnosti nejvíce těží zejména ze spojení původního ducha, útulného prostředí a jedinečné lokace na samotě, v těsné blízkosti Černé hory v Krkonoších. Ačkoli apartmány poskytují dostatek klidu a soukromí, tak vše podstatné je přesto dobře dostupné.

K pronájmu jsou možné tři útulné apartmány. Každý je dispozičně vybaven vlastním sociálním zařízením a svou kuchyní. Pro ubytované je dále k dispozici vybavená společenská místnost.

Hned vedle chalupy s apartmány se nachází parkoviště zdarma a prostory sloužící k úschově kol nebo lyžařského vybavení. V případě vyšší vrstvy sněhu majitelé zajistí parkovací stání na nedalekém veřejném parkovišti a odvoz vlastní specializovanou zimní technikou v ceně ubytování.

Skvělý relax

Pro příjemný pobyt je zde možnost využití finské sauny, koupacího sudu s perličkovou lázní a venkovního krbu.

Přímá rezervace

Informace

Adresa
Javorník 91
543 72 Rudník
GPS
50.6178017N, 15.7702256E