Harmony Club Hotel****
Mapa
Share

Harmony Club Hotel****

Špindlerův Mlýn

Luxusní wellness hotel Harmony Club se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru Krkonoš.

Je vhodný pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i firemní setkání. Svým hostům nabízí komfortní a kvalitní ubytování, wellness centrum – bazén se dvěma vířivkami, brouzdaliště, saunový svět, golfový trenažér, 2 kryté tenisové kurty, masáže, stolní tenis, sportovní střelnici, dětskou hernu s tobogánem, hřiště, bufetovou restauraci, denní a noční bar, restauraci Menu Harmony, bobovou dráhu a lanový park.

Moderní kongresové prostory a prostory pro firemní akce s technickou základnou jsou vhodné k uspořádání různě velkých národních i mezinárodních firemních a incentivních akcí.

Nenechte si ujít!

V hotelu se nachází jedinečné muzeum studené války. Vybudoval ho team hotelu Harmony Club – především z nadšení a zpřístupnění těchto prostor široké veřejnosti. Je zbudováno v bývalém protiatomovém krytu pro prominentní osoby. Tento unikátní prostor vám otevře svoje tajemství a vás bude mrazit z historie nedávno minulé.

Přímá rezervace

Informace

Adresa
Bedřichov 106
543 51 Špindlerův Mlýn
GPS
50.7302894N, 15.6013097E