Horský hotel Tetřeví boudy
Mapa
Share

Horský hotel Tetřeví boudy

Dolní Dvůr

Vítejte v národním parku, na oblíbené krkonošské horské rekreační samotě na luční enklávě, v nadmořské výšce 1030 m. Čeká vás krásná příroda a neopakovatelné výhledy s na hory i do kraje.

Hotel se skládá ze čtyř propojených budov. Pokoje jsou všechny zrekonstruované, útulné, každý má vlastní sociální zařízení. Celý hotel včetně pokojů je nekuřácký a nelze ubytovat domácí mazlíčky.

V létě můžete parkovat přímo u hotelu. Přístup autem z Dolního Dvora, Černého Dolu a Pece pod Sněžkou je povolen po vystavení voucheru. V zimě není hotel dostupný autem, příjezd se organizuje rolbou z parkoviště v Dolním Dvoře.

Čas na relax

Součástí hotelu je bazén, vířivka, finská sauna, infrasauna, fitness, stolní tenis, stolní fotbálek, kulečník, šipky, dětská herna a venkovní dětské hřiště. Hotel má k dispozici i prostory pro jógu, meditace, konference, včetně salónků pro posezení u krbu dlouho do noci.

Kolem hotelu vede běžkařská magistrála a cyklotrasy. Pro hosty je v zimě zdarma zařízen transport na sjezdovku Zahrádky, která je součástí Ski Resortu Pec pod Sněžkou.

Přímá rezervace

Informace

Lokalita
Adresa
Dolní Dvůr 308
54342 Dolní Dvůr
GPS
50.6690653N, 15.6953831E