Náměstí Dolní Dvůr
Mapa
Share

Dolní Dvůr

Malebná horská obec s klidnou rodinnou atmosférou, respektem k přírodě, historii i původní architektuře. Příjemné místo pro žití i návštěvu s pestrými možnosti pro letní i zimní vyžití bez davů turistů. Zaposlouchejte se do melodií unikátní zvonkohry

Dolní Dvůr znáte, ani o tom možná nevíte! Je totiž místem, kde se natáčela kultovní komedie "S tebou mě baví svět". Leží v údolí Malého Labe a jeho přítoků a šplhá až k Liščí hoře ve vrcholových partiích národního parku.

Rodinné areály i lezecké terény

V zimní sezóně poskytují dva skiareály komplexní služby – upravované, technicky zasněžované sjezdovky, večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů. Běžecké tratě přímo v místě i napojení na hlavní krkonošské trasy.

V letním období je možné využít řadu turistických tras pro pěší i cyklisty, multifunkční hřiště pro tenis, fotbal, nohejbal i volejbal. Atraktivní pro příznivce adrenalinu jsou lezecké terény v bývalém lomu. Ani houbaři nepřijdou zkrátka - v rozsáhlých lesích v nejbližším okolí najdou jistě nejedno pěkné místečko.

Široká nabídka ubytovacích služeb zahrnuje chalupy k pronájmu, příjemné rodinné penziony, apartmány i hotely s welness službami.

Jedinečná zvonkohra

Zvonkohra na kostele sv. Josefa hraje každé roční období jiné melodie a o Vánocích pak sérii koled. Kde jinde než u nás můžete prožít místo čtyř hned pět ročních období?

Skřítkova hra

Poznejte všechna zákoutí Dolního Dvora a užijte si zábavnou výletní hru pro celou rodinu uprostřed krkonošské přírody. Kromě hezkých výhledů hledejte také 6 cedulí vytvořených paní Kateřinou Miler

Více o hře

Užitečné odkazy

Informace

Region
Střední Krkonoše
Adresa
Dolní Dvůr 78
543 42 Dolní Dvůr
GPS
50.6524886N, 15.6552772E
Dnes
20. 4. 2024
lightrain
2.7 °C
teplota
3.5 m/s
vítr

Dolní Dvůr

Výletní cíle v okolí