K zimní dovolené patří odpočinek
Share

K dovolené v Krkonoších patří i relaxace

Doporučujeme

Až si užijete podzimní pohádky, barevných kopců i údolí, uvolněte a prohřejte své tělo v krkonošských lázních či wellness centrech.Dopřejte si lázeňské procedury a péči odborníků!

Blahodárné prameny v Janských Lázních

Víte, že v Janských Lázních vyvěrá celá řada minerálních pramenů? Vyhlášený Prameník je napájen ze Starostova a Panského pramene z pramenišť přírodních léčivých zdrojů v Rudolfově údolí.

Janské Lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového i dýchacího ústrojí, stavů po popáleninách, nervových a onkologických onemocnění dětí i dospělých. Vedle řady procedur nechybí ani bazén s termální vodou i pro imobilní klienty. Povzbudivé léčebné výsledky jsou podpořeny jak dlouholetou místní tradicí a zkušenostmi zdejších odborníků, tak i umístěním Janských Lázní v neopakovatelném prostředí Krkonoš. To si můžete plnými doušky užít i vy!

Pivní lázně

Svému tělu však můžete dopřát i pivní lázeň. Obklopte se zlatavým mokem a nezapomeňte užít i vnitřně. Vždyť v Krkonoších se vaří místní pivo v rodinných pivovarech z té nejlepší horské vody a navíc s láskou. Pivní lázeň si užijete v Pivních lázních Luční bouda, v Peckém pivovaru v Peci pod Sněžkou či v Pivních lázních Novosad a syn v Harrachově.

Nechte se hýčkat ve wellness centrech

Tělu i duši ulevíte ve Wellness centru Hotel Gendorf ve Vrchlabí. K dispozici tu mají celou řadu lákadel, jako jsou sauna, whirlpool, infrasauna, bylinná parní lázeň, masáže, kosmetika, kosmetický laser, rašelinové zábaly, solárium či spinning. Načerpat energii můžete i ve Wellness centru Bedřichov, které vám nabízí parní sauny, whirlpooly, ledovou tříšť či Kneippův chodník, ale také třeba 25metrový plavecký bazén s nejrůznějšími atrakcemi.

Wellness je v současné době již téměř povinným vybavením větších hotelů a bud. Mnoho z nich svá centra otevírá kromě ubytovaných hostů i veřejnosti. Doporučit můžeme Harmony Club Hotel ve Špindlerově Mlýně a Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou.