K dovolené v Krkonoších patří i relaxace
Share

K dovolené v Krkonoších patří i relaxace

Pravé zimní počasí je tu... sluníčko se schovává za hustá sněhová mračna, mrazivým vzduchem víří vločky. Krkonošská příroda se uložila k odpočinku, i vy si ho dopřejte. Že do Krkonoš jezdíte za aktivní dovolenou a pohybem po horských trasách nebo sjezdovkách? 

Dnes nechte pohorky větrat, lyže odpočinout a dopřejte tělu péči, kterou si po náročných pracovních dnech zasloužíte.  

Pojďte se podívat, kde se o vás skvěle postarají. 

Kde si v Krkonoších odpočinout

Blahodárné léčivé prameny

Věděli jste, že v Janských Lázních vyvěrá celá řada minerálních pramenů? Vyhlášený Prameník je napájen ze Starostova a Panského pramene z pramenišť přírodních léčivých zdrojů v Rudolfově údolí.

Užijte si péči skutečných odborníků v místě s lázeňskou tradicí. Vedle řady léčivých a relaxačních procedur můžete využít také aquacentrum s termální vodou. Po koupeli se projděte po secesní kolonádě a vychutnejte si kontrast lázeňské městské atmosféry a hor tyčících se nad vámi. 

Mířím do lázní

Zlatavý mok k vnějšímu i vnitřnímu užití

Zkusit můžete i trochu jinou lázeň, blahodárnou nejen pro tělo a duši, ale i chuťové pohárky. Obklopte se zlatavým mokem, každý sám nebo v páru, ve vanách dřevěných i perličkových. A rozhodně během koupele užijte i vnitřně. Vždyť v Krkonoších se vaří místní pivo v malých rodinných pivovarech, z té nejčistší horské vody a navíc s láskou. 

Pivní lázně nabízí Sklárna Novosad & Syn v Harrachově, Pecký pivovar v Peci pod Sněžkou a také Luční bouda

Mířím do piva

Nechte se hýčkat ve wellness centrech

Že dnes Krakonoš vaří mlhu? Nebo pouští déšť či sníh na krkonošské louky a vítr na horské hřebeny? Schovejte se do hřejivé náruče jednoho z wellness center. Přijdou vhod i po dlouhé túře nebo projížďce na kole. Nebo po celém dni s dětmi. V Krkonoších najdete dokonalou relaxační péči i na místech, kde byste ji možná nečekali. Co třeba Friesovy boudy? Doporučujeme také jedno z nejnovějších center, a to SILENT Spa v Grund Resortu Mladé Buky. Sem nepustí ani děti, ani jiný hluk, který by vás rušil při odpočinku. 

Mířím do wellness

Odpočinek u vody

První volba všech rodičů! Vypustit děti na tobogán a vlastní unavené tělo odložit do vířivky nebo sauny. V Krkonoších žádný problém, vyberte si z naší nabídky vnitřních bazénů a aquaparků s wellness. 

Nejnovější Aquacentrum najdete ve Vrchlabí. Dva aquaparky jsou pro vás otevřeny ve Špindlu. Ozdravná relaxace vás čeká v Janských Lázních, v rehabilitačním bazénu s termální vodou. 

Mířím do bazénu 

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136