Za Harrachova do Poniklé
Mapa
Share

Z Harrachova do Poniklé

Harrachov - Poniklá

Do Harrachova můžete pohodlně dojet Krkonošským cyklobusem přímo ke sklárně. Odtud vyjedete po silnici směr Polsko. Po 2,5 km odbočte vpravo na cyklotrasu K2. Po začátečním prudším stoupání dojedete až na Krakonošovu snídani už téměř po vrstevnici bez větších kopců. Odsud se dejte po cyklotrase K2B na rozcestí Kládová cesta a odbočte vlevo na cyklotrasu K1A přes Ručičky a Dvoračky, kde se můžete občerstvit. Následuje prudký sjezd. Z rozcestí Vidlice po cyklotrase K8A pojedete přes Rezek do Horní Dušnice a dále vlevo po cyklotrase K8 přes Jestřabí v Krkonoších až do Poniklé. Dále z Poniklé můžete využít vlak anebo pokračovat na kole.

Informace

Lokalita
GPX soubor
formát gpx (301.9 KB)
Cyklobusy
Krkonošské cyklobusy

Turistické linky propojují celé pohoří. Nechte se vyvézt na vrcholy, projeďte hřebenové trasy a pusťte se dlouhým sjezdem zpět do údolí.

Za Harrachova do Poniklé

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Společný rodinný čas naplníte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.