Sjezd do Kraje zapadlých vlastenců
Mapa
Share

Sjezd do Kraje zapadlých vlastenců

Harrachov - Jablonec nad Jizerou

Sjeďte z vrcholu Čertovy hory do kraje zapadlých vlastenců a pašeráků. Trasa vás provede Harrachovem - městem sklářství a skokanských můstků a zajímavými místy, užijete si prudký sjezd i pohodovou cestu krajinou západních Krkonoš.

Z Harrachova na Čertovu horu si usnadníte cestu lanovkou. Od horní stanice lanovky se vydejte po cyklotrase K4 a po ní sjedete až na silnici E65, kde odbočte vlevo. Na křižovatce Na Mýtě se dejte směrem na Rokytnici nad Jizerou a za čerpací stanicí odbočte vpravo na starý most přes řeku Jizeru. Za ním odbočte vlevo po cyklotrase č. 22 směr Paseky nad Jizerou. V Pasekách odbočte vpravo na cyklotrasu K3 a projeďte kolem Památníku zapadlých vlastenců. Za parkovištěm se napojte na cyklotrasu č. 17A, po které přijedete až na křižovatku Sklenařice – Mexiko. Tady odbočte vlevo a po silnici sjeďte do Jablonce nad Jizerou.

Informace

Lokalita
GPX soubor
Poznejte Krkonoše na kole
Poznejte Krkonoše na kole

Nebojte se vyrazit na kolo do nejvyšších hor. Více než 900 km cyklotras vás provede přírodou, kterou jinde neuvidíte.

Dlouhý sjezd do kraje zapadlých vlastenců

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Naplňte rodinný čas v Krkonoších pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali trasy, připravili dobrodružný lov razítek a víme, kam se schovat při špatném počasí.