TOP podzimní nabídka v Krkonoších
Share

TOP podzimní nabídka v Krkonoších

Hory se po letních prázdninách vylidní a nadechnou. Podzim je tedy ideální doba na výlety do všech jejich koutů. Počasí je tak akorát na túru i cyklistickou vyjížďku. Lanové dráhy jsou stále v provozu, stejně tak Krkonošské cyklobusy. Děti mohou i nadále sbírat razítka ve hře Pohádkové Krkonoše, připravena je také zábava pod střechou pro dny podzimních plískanic...

Podívejte se na přehled toho nejlepšího, co Krkonoše na podzim nabízejí. Určitě si vyberete, co všechno u nás prožijete, než padne první sníh.

Do náruče přírody a za pěší turistikou

Čtěte také
Přivítejme jedno z nejkrásnějších období krkonošského roku. Teď je ten pravý čas vyrazit na túru do barevných údolí i na prázdné hřebeny. Vystoupejte z mlhy a nastavte tvář slábnoucím slunečním paprskům.
Čtěte také
Než padnou mlhy, vydejte se objevit výhledy do poklidné krajiny. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější, které Krkonoše nabízejí.
Čtěte také
Poznejte skutečné Krkonoše, buďte jako poutník součástí krajiny, jejíž výjimečnost přesahuje hranice naší země.

Rodinné dobrodružství v Krakonošově revíru

Čtěte také
Letošní podzim nabízí místo plískanic a mlhy barevné sluneční lázně. Čerstvý vzduch vybízí k pohybu, a tak s vděčností využíváme každý volný den k úniku do přírody. S dětmi utečte do Krkonoš.
Čtěte také
Pokud jste se o prázdninách pustili do sbírání pohádkových razítek, směle pokračujte. Razítkovací hru můžete hrát až do konce října.
Čtěte také
Deštivého nebo větrného počasí se v Krkonoších nelekněte. Užijte si zábavu pod střechou, vyzkoušejte tradiční řemesla, poznejte krkonošskou historii.

Aktivně na kole i pěšky

Čtěte také
Nebojte se vyrazit na kolo do nejvyšších hor. V tomto článku najdete vše, co potřebujete o cyklistice v Krkonoších vědět.
Čtěte také
Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Horské cesty pod nohama a v jejich cíli jeden z pivních speciálů.
Čtěte také
Listopad je v Krkonoších ve znamení inverzí. Nechte mlhavé moře hluboko po sebou! Vyvezte se některou z lanovek a rozběhněte se po podzimem zbarvených krkonošských hřebenech.

Další články

Něžné bílé kvítky bledulí a sněženek jsou znamením, že zima je na ústupu a vládu nad krajinou si brzy převezme jaro. Na hřebenech bílý sníh, v podhůří bílé koberce bledulí. I to jsou jarní Krkonoše.
Víte, že v Krkonoších je bezkonkurenčně nejvíc vodopádů ze všech českých pohoří? Nebo že tu najdete ten nejvyšší i nejvodnatější? Poznejte je!
Zima v Krkonoších je kouzelná a sněhobílé hřebeny lákají k výletům. Aby všechny vaše túry měly šťastný konec, je třeba zachovat zdravý rozum a nenechat se naivně okouzlit zdáním bílé romantiky.