Inspirujte se

20 článků
Krkonoše jsou skialpinistickou jedničkou v Čechách. Vydejte se po jejich hřebenových trasách, naplánujte vícedenní přechody, užijte si dlouhé sjezdy do údolí.
Pro vaši zimní dovolenou zvolte hory v Čechách nejvyšší. Krkonoše nabízejí stabilní sněhovou pokrývku, střediska bez davů a hory zážitků, i když zrovna lyžování neholdujete.
Objevte TOP 20 míst, která byste při své návštěvě Krkonoš rozhodně neměli vynechat. Prožijte Krkonoše naplno Od fascinujících historických památek...
Než padnou mlhy, vydejte se objevit výhledy do poklidné krajiny. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější, které Krkonoše nabízejí.
Jedinečné přírodní divadlo má reprízu každý den, ale nikdy nás nepřestane fascinovat. Pojďte se podívat, jak se krkonošská krajina probouzí, nebo naopak prožijte zlaté hodinky při slunce západu.
Přivítejme jedno z nejkrásnějších období krkonošského roku. Teď je ten pravý čas vyrazit na túru do barevných údolí i na prázdné hřebeny. Vystoupejte z mlhy a nastavte tvář slábnoucím slunečním paprskům.
Krkonoše jsou jediné české hory s vysokohorským rázem. Klima na jejich hřebenech má vzhledem k tak vysoké nadmořské výšce svá specifika a rizika.
Poznejte skutečné Krkonoše, buďte jako poutník součástí krajiny, jejíž výjimečnost přesahuje hranice naší země.
Krkonoše tvoří 59 měst a obcí. Možná, že některými z nich jste prozatím vždy jen projížděli, netušíc, jaké poklady schovávají. Pojďme to změnit!