Inspirujte se

7 článků.
Lávka přes Rennerův potok
Projděte se přes úžlabí, strouhy, potoky a řeky po "studentských" lávkách. Jsou navrženy prakticky a funkčně, ale zároveň netradičně a zajímavě.
Výhled od sochy sv. Josefa
Sluníčko probarvilo krkonošskou krajinu podzimem a máme tady jako v pohádce. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější výhledy na podzimní hory i údolí, užijte si je.
Kapitán Hejkal
Co si do přírody přinesu, to si také odnesu! Tento jednoduchý rozkaz vydal kapitán Hejkal, aby zabránil populační expanzi odpadkoušů nejen v krkonošské přírodě.
Ochrana KRNAP
Připomeňte si základní pravidla chování v Krkonošském národním parku.
Bílé Labe
Víte, že v Krkonoších je bezkonkurenčně nejvíc vodopádů ze všech českých pohoří? Nebo že tu najdete ten nejvyšší i nejvodnatější? Poznejte je! Naplánujte báječný jarní výlet, vždyť krkonošské vodopády hučící pod přívaly vody jsou v tomto období nejmohutnější a jejich návštěva je tak ještě kouzelnějším zážitkem.
Zákaz vstupu na některé cesty v horách
Správa Krkonošského národního parku v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Bledule v Krkonoších
Něžné bílé kvítky bledulí a sněženek jsou znamením, že zima je na ústupu a vládu nad krajinou si brzy převezme jaro. Letos ho asi vyhlížíme ještě toužebněji, jako příchod slunce, naděje a nového života nejen do přírody, ale i do našich srdcí. Na krkonošských hřebenech ještě vládne zima, v podhorských lesích už ale najdete místa, kde se to místo sněhu bělá bledulkami.