Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše
Share

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše pokračuje do konce října

Pokud jste se o prázdninách pustili do sbírání pohádkových razítek, směle pokračujte. Razítkovací hru můžete hrát až do konce října. Ještě naši hru neznáte? Nevadí, brožurky jsou stále k dispozici, na podzim ještě určitě pár razítek ulovíte a v příštím roce můžete klidně pokračovat. 
 

Informace

Brožura Pohádkové Krkonoše

30 míst = 30 tipů na výlet = 30 razítek

Pokud se chcete do razítkovací hry zapojit, budete potřebovat hravého průvodce Pohádkové Krkonoše. Ten je k prodeji v informačních centrech a na razítkovacích místech za 70 Kč. Otevře vám širokou nabídku aktivit a výletů pro celou rodinu. Nemusíte už nic plánovat, vše je připraveno tak, abyste s dětmi prožili báječné dny na zajímavých místech. 

Odměny za nasbíraná razítka

Kromě společných zážitků vás čekají pěkné odměny za nasbíraná razítka.

  • za 3 razítka dostanete krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • za 5 razítek hobbyset Rautis pro výrobu vlastní perličkové ozdoby
  • za 10 razítek Zdravou lahev s Krakonošem

Vstoupit do světa Pohádkových Krkonoš

Omezená provozní doba

Pozor, některá místa s koncem léta upravují svou provozní dobu, sledujte proto web pohadkove.krkonose.eu pro aktuální informace. 

Čtěte také
Poradíme vám, jak naplnit 3 dny skvělými rodinnými zážitky, poznáním i odpočinkem. Možná, že o některých z míst jste ještě neslyšeli. Tím spíš stojí za objevení.

Pohádkové Krkonoše

Další články

Deštivého počasí se v Krkonoších nelekněte. Užijte si zábavu pod střechou, vyzkoušejte tradiční řemesla, poznejte krkonošskou historii. Odpočněte si a dopřejte odpočinek i horské přírodě.
Těžko v našich dějinách hledat slavnější šlechtický rod tak významně spjatý s Krkonošemi. Jak se tato rodina zasloužila o rozvoj Krkonoš? Jaké dědictví a hodnoty si díky nim připomínáme? A proč je rok 2023 vyhlášen jako Rok Harrachů?
Třpytící se závěje, ojíněné větve stromů, sníh křupající pod nohama, to jsou zimní Krkonoše. Naberte čerstvý vzduch do plic a pročistěte hlavu na zimní túře!