Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše
Share

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše pokračuje do konce října

Pokud jste se o prázdninách pustili do sbírání pohádkových razítek, směle pokračujte. Razítkovací hru můžete hrát až do konce října. Ještě naši hru neznáte? Nevadí, brožurky jsou stále k dispozici, na podzim ještě určitě pár razítek ulovíte a v příštím roce můžete klidně pokračovat. 
 

Brožura Pohádkové Krkonoše

30 míst = 30 tipů na výlet = 30 razítek

Pokud se chcete do razítkovací hry zapojit, budete potřebovat hravého průvodce Pohádkové Krkonoše. Ten je k prodeji v informačních centrech a na razítkovacích místech za 70 Kč. Otevře vám širokou nabídku aktivit a výletů pro celou rodinu. Nemusíte už nic plánovat, vše je připraveno tak, abyste s dětmi prožili báječné dny na zajímavých místech. 

Odměny za nasbíraná razítka

Kromě společných zážitků vás čekají pěkné odměny za nasbíraná razítka.

  • za 3 razítka dostanete krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • za 5 razítek hobbyset Rautis pro výrobu vlastní perličkové ozdoby
  • za 10 razítek Zdravou lahev s Krakonošem

Vstoupit do světa Pohádkových Krkonoš

Omezená provozní doba

Pozor, některá místa s koncem léta upravují svou provozní dobu, sledujte proto web pohadkove.krkonose.eu pro aktuální informace. 

Čtěte také
Podzimní dovolená s dětmi
Poradíme vám, jak naplnit 3 dny skvělými rodinnými zážitky, poznáním i odpočinkem. Možná, že o některých z míst jste ještě neslyšeli. Tím spíš stojí za objevení.

Pohádkové Krkonoše

Další články

Běžkařské areály v Krkonoších
Rádi se kloužete bílou stopou, ale necítíte se na krkonošské kopce? Využijte okruhů a tras v některém z krkonošských běžkařských areálů. Svezete se i po rovince, vypilujete styl a protáhnete nohy.
Podzimní dovolená s dětmi
Poradíme vám, jak naplnit 3 dny skvělými rodinnými zážitky, poznáním i odpočinkem. Možná, že o některých z míst jste ještě neslyšeli. Tím spíš stojí za objevení.
Podzimní provoz lanových drah v Krkonoších
Užijte si barvy podzimu na vrcholcích Krkonoš! Do nejvyšších partií se můžete nechat přiblížit lanovkou. Které a jak jsou v provozu i v nyní? Dozvíte se z našeho přehledu.