Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše
Share

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše pokračuje do konce října

Pokud jste se o prázdninách pustili do sbírání pohádkových razítek, směle pokračujte. Razítkovací hru můžete hrát až do konce října. Ještě naši hru neznáte? Nevadí, brožurky jsou stále k dispozici, na podzim ještě určitě pár razítek ulovíte a v příštím roce můžete klidně pokračovat. 
 

Informace

Brožura Pohádkové Krkonoše

30 míst = 30 tipů na výlet = 30 razítek

Pokud se chcete do razítkovací hry zapojit, budete potřebovat hravého průvodce Pohádkové Krkonoše. Ten je k prodeji v informačních centrech a na razítkovacích místech za 70 Kč. Otevře vám širokou nabídku aktivit a výletů pro celou rodinu. Nemusíte už nic plánovat, vše je připraveno tak, abyste s dětmi prožili báječné dny na zajímavých místech. 

Odměny za nasbíraná razítka

Kromě společných zážitků vás čekají pěkné odměny za nasbíraná razítka.

  • za 3 razítka dostanete krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • za 5 razítek hobbyset Rautis pro výrobu vlastní perličkové ozdoby
  • za 10 razítek Zdravou lahev s Krakonošem

Vstoupit do světa Pohádkových Krkonoš

Omezená provozní doba

Pozor, některá místa s koncem léta upravují svou provozní dobu, sledujte proto web pohadkove.krkonose.eu pro aktuální informace. 

Čtěte také
Konec prázdnin neznamená konec dobrodružství! Horké dny odcházejí, čerstvý vzduch vybízí k pohybu. Podzimní prodloužené víkendy pojeďte s dětmi prožít do Krkonoš!

Pohádkové Krkonoše

Další články

Konec prázdnin neznamená konec dobrodružství! Horké dny odcházejí, čerstvý vzduch vybízí k pohybu. Podzimní prodloužené víkendy pojeďte s dětmi prožít do Krkonoš!
Jedinečné přírodní divadlo má reprízu každý den, ale nikdy nás nepřestane fascinovat. Pojďte se podívat, jak se krkonošská krajina probouzí, nebo naopak prožijte zlaté hodinky při slunce západu.
Babí léto přeje výletům. Vyvezte se některou z lanovek a rozběhněte se po podzimem zbarvených krkonošských hřebenech.