Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše
Share

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše pokračuje do konce října

Pokud jste se o prázdninách pustili do sbírání pohádkových razítek, směle pokračujte. Razítkovací hru můžete hrát až do konce října. Ještě naši hru neznáte? Nevadí, brožurky jsou stále k dispozici, na podzim ještě určitě pár razítek ulovíte a v příštím roce můžete klidně pokračovat. 
 

Informace

Brožura Pohádkové Krkonoše

30 míst = 30 tipů na výlet = 30 razítek

Pokud se chcete do razítkovací hry zapojit, budete potřebovat hravého průvodce Pohádkové Krkonoše. Ten je k prodeji v informačních centrech a na razítkovacích místech za 70 Kč. Otevře vám širokou nabídku aktivit a výletů pro celou rodinu. Nemusíte už nic plánovat, vše je připraveno tak, abyste s dětmi prožili báječné dny na zajímavých místech. 

Odměny za nasbíraná razítka

Kromě společných zážitků vás čekají pěkné odměny za nasbíraná razítka.

  • za 3 razítka dostanete krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • za 5 razítek hobbyset Rautis pro výrobu vlastní perličkové ozdoby
  • za 10 razítek Zdravou lahev s Krakonošem

Vstoupit do světa Pohádkových Krkonoš

Omezená provozní doba

Pozor, některá místa s koncem léta upravují svou provozní dobu, sledujte proto web pohadkove.krkonose.eu pro aktuální informace. 

Čtěte také
Letošní podzim nabízí místo plískanic a mlhy barevné sluneční lázně. Čerstvý vzduch vybízí k pohybu, a tak s vděčností využíváme každý volný den k úniku do přírody. S dětmi utečte do Krkonoš.

Pohádkové Krkonoše

Další články

Zima v Krkonoších je kouzelná a sněhobílé hřebeny lákají k výletům. Aby všechny vaše túry měly šťastný konec, je třeba zachovat zdravý rozum a nenechat se naivně okouzlit zdáním bílé romantiky.
Rok 2024 patří v Krkonoších osobnosti a zásluhám Jana Nepomuka hraběte Harracha. Je tomu právě 120 let, kdy v Labském dole na Strmé stráni nechal vyhlásit první přírodní rezervaci v našich nejvyšších horách.
Ozvláštněte vaši zimní dovolenou nebo víkend v Krkonoších návštěvou jedné z tradičních akcí. Potkejte se s místními a poznejte kus krkonošské historie a kultury. Zasportujte si, zasmějte se, užijte si báječnou a vřelou atmosféru.