Bungee Jumping Harrachov
Mapa
Share

Bungee Jumping

Harrachov

Chcete, si skočit Bungee Jumping sám, nebo jej věnovat někomu jako dárek? Chcete obdařit nezapomenutelným dárkem dva Vaše zamilované přátele? Chcete si skočit Bungee Jumping na snowboardu, na bigfootech či si skočit salta, jež vás rádi naučíme? Pak jste na správném místě! Využít ho můžete ve váhovém limitu od 40 kg do 130 kg. Pokud však vaši přátelé překročili váhu 130 kg, nezoufejte, máme pro vás Bungee Jumping z 62 metrů vysokého mostu Hačka u Chomutova, kde máme váhový limit až do 160 kg. Harrachovský bungee jumping je jedním z adrenalinových dobrodružství, při němž si vychutnáte překrásný výhled na město Harrachov.

36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů nad městem. Vzhledem ke speciální plošině na televizní věži rozhodčích navržené speciálně pro tento sport si můžete skočit na laně během vaší dovolené v Harrachově. Bungee Jumping si můžete skočit za nohy popředu či pozadu nebo si skočit s úvazem za hrudník, na snowboardu, na bigfootech či salta vpřed či vzad, což zajišťuje zážitek, který odpovídá vaší osobnosti. Takže pokud hledáte adrenalinový zážitek při vašem pobytu v Krkonoších, který si budete pamatovat na celý život, tak skok na laně je pro vás to pravé.

Informace

Lokalita
Adresa
Harrachov 150
512 46 Harrachov
GPS
50.7671622N, 15.4293625E
Opravdové Krkonoše
Opravdové Krkonoše

Vydejte se z Harrachova do Žacléře anebo opačným směrem, na třídenní výlet nebo na celý týden. Užijte si ryzí přírodu, hřejivou náruč horských bud a hvězdnou oblohu.