Krkonošská pivní stezka
Share

Vyrazte s partou na Krkonošskou pivní stezku

Nejvyšší hory a výborné originální pivo

Aktivně prožité dny v krkonošské přírodě a jedinečný gurmánský zážitek k tomu. To jsou lákadla Krkonošské pivní stezky, která se klikatí po horských hřebenech od jednoho minipivovaru k druhému. 

Fries

5 pivovarů na 2 trasách

Vyberte si jednu ze dvou připravených tras a vydejte se na putování mezi pivovary. Každý má svůj příběh a přístup, jedno mají ale společné - vaří z kvalitních surovin a srdcem. A na výsledném moku je to znát - doporučujeme proto rozložit zdolání stezky na dva dny, zaručeně totiž nezůstanete vždy jen u jednoho kousku. Navíc budete mít čas využít možnosti exkurze se sládkem. 

Zapojené pivovary

 

Pivní stezka

Sbírejte razítka a vyhrajte ceny

Pokud se vám podaří od 27. května do 2. října 2022 obejít všechny pivovary a v každém vypít 5 kousků, dostanete 5x5 razítek a za ně na potom originální tričko Krkonošské pivní stezky. Na otvírák stačí 1 pivo v každém pivovaru. Razítka sbírejte do speciálního letáku a zúčastněte se i slosování o další ceny. 

Pivní stezka v mobilu 

Stezkou vás provede aplikace SmartGuide. Získáte díky ní přístup k offline mapám a mnoha zajímavostem a příběhům. Stačí ji zdarma stáhnout a vyhledat Pivo v Krkonoších

Krkonošská pivní stezka

Další články

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Čekání je u konce! První sjezdovky v Česku jsou připraveny jako každý rok v Krkonoších. Program na víkend je tedy jasný - lyžovačka pro radost a jedna z krkonošských adventních akcí pro navození vánoční atmosféry. Kde jinde se naladit na zimní notu, než u nás na horách.
Advent a vánoční svátky v Krkonoších
Světýlka přikrytá sněhovou peřinkou tlumeně září do tmy, sníh křupe pod nohama, svěží horský vzduch ovoněný jehličím pročistí vaši mysl. Takový je předvánoční čas v Krkonoších.
Perličky z Poniklé
Vánoční dárky k radosti i užitku, jejichž koupí podpoříte místní a spolu s nimi darujete i kousek krkonošské tradice… To jsou regionální produkty, snoubící lásku a úctu k řemeslu i horám.