Krkonošská pivní stezka
Share

Vyrazte s partou na Krkonošskou pivní stezku

Nejvyšší hory a výborné originální pivo

Aktivně prožité dny v krkonošské přírodě a jedinečný gurmánský zážitek k tomu. To jsou lákadla Krkonošské pivní stezky, která se klikatí po horských hřebenech od jednoho minipivovaru k druhému. 

Fries

5 pivovarů na 2 trasách

Vyberte si jednu ze dvou připravených tras a vydejte se na putování mezi pivovary. Každý má svůj příběh a přístup, jedno mají ale společné - vaří z kvalitních surovin a srdcem. A na výsledném moku je to znát - doporučujeme proto rozložit zdolání stezky na dva dny, zaručeně totiž nezůstanete vždy jen u jednoho kousku. Navíc budete mít čas využít možnosti exkurze se sládkem. 

Zapojené pivovary

 

Pivní stezka

Sbírejte razítka a vyhrajte ceny

Pokud se vám podaří od 27. května do 2. října 2022 obejít všechny pivovary a v každém vypít 5 kousků, dostanete 5x5 razítek a za ně na potom originální tričko Krkonošské pivní stezky. Na otvírák stačí 1 pivo v každém pivovaru. Razítka sbírejte do speciálního letáku a zúčastněte se i slosování o další ceny. 

Pivní stezka v mobilu 

Stezkou vás provede aplikace SmartGuide. Získáte díky ní přístup k offline mapám a mnoha zajímavostem a příběhům. Stačí ji zdarma stáhnout a vyhledat Pivo v Krkonoších

Krkonošská pivní stezka

Další články

Objevte spolu s námi podhorské cesty a cestičky, na kterých si užijete klid, bublání potůčků a šumění lesa. Kontrasty, které kouzlí jarní příroda na horách, nabízejí zase úplně jiné výhledy na jejich hřebeny.
Víte, že v Krkonoších je bezkonkurenčně nejvíc vodopádů ze všech českých pohoří? Nebo že tu najdete ten nejvyšší i nejvodnatější? Poznejte je!
Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby byl kopec pro ně tak akorát, sjezdovka dost široká, lyžařská škola připravená pomoci, zkrátka aby to byla láska k lyžím na první svezení.