Krkonošská pivní stezka
Share

Vyrazte s partou na Krkonošskou pivní stezku

Nejvyšší hory a výborné originální pivo

Aktivně prožité dny v krkonošské přírodě a jedinečný gurmánský zážitek k tomu. To jsou lákadla Krkonošské pivní stezky, která se klikatí po horských hřebenech od jednoho minipivovaru k druhému. 

Fries

5 pivovarů na 2 trasách

Vyberte si jednu ze dvou připravených tras a vydejte se na putování mezi pivovary. Každý má svůj příběh a přístup, jedno mají ale společné - vaří z kvalitních surovin a srdcem. A na výsledném moku je to znát - doporučujeme proto rozložit zdolání stezky na dva dny, zaručeně totiž nezůstanete vždy jen u jednoho kousku. Navíc budete mít čas využít možnosti exkurze se sládkem. 

Zapojené pivovary

 

Pivní stezka

Sbírejte razítka a vyhrajte ceny

Pokud se vám podaří od 27. května do 30. září 2022 obejít všechny pivovary a v každém vypít 5 kousků, dostanete 5x5 razítek a za ně na potom originální tričko Krkonošské pivní stezky. Na otvírák stačí 1 pivo v každém pivovaru. Razítka sbírejte do speciálního letáku a zúčastněte se i slosování o další ceny. 

Pivní stezka v mobilu 

Stezkou vás provede aplikace SmartGuide. Získáte díky ní přístup k offline mapám a mnoha zajímavostem a příběhům. Stačí ji zdarma stáhnout a vyhledat Pivo v Krkonoších

Krkonošská pivní stezka

Další články

Ochrana KRNAP
Udělejme vše proto, aby Krkonošský národní park zůstal zachován příštím generacím. Jak konkrétně se chovat, aby zdejší příroda a její obyvatelé zůstali nedotčeni? Pojďme si před letními prázdninami připomenout pár základních pravidel.
Nostalgické jízdy na trati Pojizerský Pacifik
Pojeďte si spolu s námi užít dobrodružnou jízdu na trati Pojizerský Pacifik! Svezte se historickými vlaky za pohádkovým rodinným programem a soutěžte o pobyt na Labské boudě.
Naše Krkonoše Podcast
Pusťte si Krkonoše do ucha! Poznejte jejich přírodní, historické i kulturní dědictví prostřednictvím zajímavých hostů, kteří by za naše hory dýchali.