Retropark Sejfy
Share

Pohoda u vody v Krkonoších

V horkých letních dnech se zahřejete i u nás na horách. Po túře nebo v rámci odpočinku a relaxace mezi výlety jistě přijde vhod možnost osvěžit se na jednom z koupališť. I v tomto směru mají nejvyšší české hory co nabídnout! Ať už hledáte písečnou pláž, přírodní koupání, chladnou vodu přehrady nebo venkovní bazén.

 

Koupaliště Hostinné

Koupaliště nejnovější

V roce 2021 byl v Hostinném otevřen nový relaxační areál. Do hlavního bazénu ústí trojskluzavka. Dětem se bude líbit nejen v brouzdališti, které je navíc vyhřívané, ale také na prima hřišti. Rodičům zase u bistra s příjemným posezením. Areál je vybaven vším potřebným, včetně stanice pro dobíjení elektrokol.

Moderní, nedávno zrekonstruované a vyhřívané koupaliště, najdete také v Trutnově. Krásný areál se dvěma tobogány i báječným dětským bazénkem můžeme též doporučit. 

Vejsplachy Vrchlabí

Koupaliště přírodní

Přírodní koupání nabízí rybník "Kačák" ve vrchlabském areálu Vejsplachy. Ti nejodvážnější a nejotužilejší se mohou osvěžit také v chladné vodě Labské přehrady ve Špindlu nebo v smočit nohy v Labi, Mumlavě a dalších krkonošských řekách. 

Aquapark Špindlerův Mlýn

Koupání pod střechou

Pokud to není na koupání venku, využijte některý z krytých bazénů či aquaparků s atrakcemi. Doporučujeme Aquapark Špindl nebo Aquacentrum v Janských Lázních s rehabilitačním bazénem s termální vodou z léčivých pramenů. 

Koupaliště Trutnov

Vyberte z kompletní nabídky

Pokud jste nevybrali z našich tipů, podívejte se na další možnosti na stránkách Koupání v Krkonoších a Bazény a aquaparky

Další články

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Čekání je u konce! První sjezdovky v Česku jsou připraveny jako každý rok v Krkonoších. Program na víkend je tedy jasný - lyžovačka pro radost a jedna z krkonošských adventních akcí pro navození vánoční atmosféry. Kde jinde se naladit na zimní notu, než u nás na horách.
Advent a vánoční svátky v Krkonoších
Světýlka přikrytá sněhovou peřinkou tlumeně září do tmy, sníh křupe pod nohama, svěží horský vzduch ovoněný jehličím pročistí vaši mysl. Takový je předvánoční čas v Krkonoších.
Perličky z Poniklé
Vánoční dárky k radosti i užitku, jejichž koupí podpoříte místní a spolu s nimi darujete i kousek krkonošské tradice… To jsou regionální produkty, snoubící lásku a úctu k řemeslu i horám.