Retropark Sejfy
Share

Pohoda u vody v Krkonoších

V horkých letních dnech se zahřejete i u nás na horách. Po túře nebo v rámci odpočinku a relaxace mezi výlety jistě přijde vhod možnost osvěžit se na jednom z koupališť. I v tomto směru mají nejvyšší české hory co nabídnout! Ať už hledáte písečnou pláž, přírodní koupání, chladnou vodu přehrady nebo venkovní bazén.

 

Informace

Koupaliště nejnovější

V roce 2021 byl v Hostinném otevřen nový relaxační areál. Do hlavního bazénu ústí trojskluzavka. Dětem se bude líbit nejen v brouzdališti, které je navíc vyhřívané, ale také na prima hřišti. Rodičům zase u bistra s příjemným posezením. Areál je vybaven vším potřebným, včetně stanice pro dobíjení elektrokol.

Moderní, nedávno zrekonstruované a vyhřívané koupaliště, najdete také v Trutnově. Krásný areál se dvěma tobogány i báječným dětským bazénkem můžeme též doporučit. 

Koupaliště přírodní

Přírodní koupání nabízí rybník "Kačák" ve vrchlabském areálu Vejsplachy. Ti nejodvážnější a nejotužilejší se mohou osvěžit také v chladné vodě Labské přehrady ve Špindlu nebo v smočit nohy v Labi, Mumlavě a dalších krkonošských řekách. 

Koupání pod střechou

Pokud to není na koupání venku, využijte některý z krytých bazénů či aquaparků s atrakcemi. Doporučujeme Aquapark Špindl nebo Aquacentrum v Janských Lázních s rehabilitačním bazénem s termální vodou z léčivých pramenů. 

Vyberte z kompletní nabídky

Pokud jste nevybrali z našich tipů, podívejte se na další možnosti na stránkách Koupání v Krkonoších a Bazény a aquaparky

Další články

Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Horské cesty pod nohama a v jejich cíli jeden z pivních speciálů.
Počasí začíná přát výletům, krkonošské vršky opouštějí poslední zbytky sněhu a jarní vůně nás táhne ven. Kdy a kde můžete během výletu využít lanovku zjistíte v našem přehledu.
Na letošní prázdniny vyrazte do Krkonoš! Společný rodinný čas naplňte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.