Výhled z rozhledny na Hnědém vrchu
Mapa
Share

Dlouhý sjezd z Hnědého vrchu do Vrchlabí

Pec pod Sněžkou - Vrchlabí

Na cyklotrase si užijete výhledy na východní a střední Krkonoše s dominantou Sněžky - nejvyšší hory České republiky. Do Pece pod Sněžkou dojedete cyklobusem a k výchozímu bodu cyklotrasy na Hnědý vrch se nechte vyvézt lanovkou. Pokračujte sjezdem po cyklotrase k Lesní boudě, kde odbočte vpravo a napojte se na cyklotrasu K1B, po které pokračujte kolem Tetřevích bud ke Kotelskému potoku. Dále pokračujete ve sjezdu po asfaltové silnici po cyklotrase K1D do Dolního Dvora ke kostelu. Když budete u kostela v pravý čas, můžete si poslechnout místní zvonkohru. Po silnici pokračujte do Horního Lánova. V Lánově odbočte doprava na cyklotrasu č. 4301 a téměř před Vrchlabím odbočíte vlevo a kolem kapličky Nejsvětější trojice se dostanete na hlavní silnici. Tady se vydejte vpravo a po cyklostezce dojeďte do Vrchlabí k autobusovému nádraží.

Informace

GPX soubor
Cyklobusy
Krkonošské cyklobusy

Turistické linky propojují celé pohoří. Nechte se vyvézt na vrcholy, projeďte hřebenové trasy a pusťte se dlouhým sjezdem zpět do údolí.

Dlouhý sjezd z Hnědého vrchu do Vrchlabí

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Společný rodinný čas naplníte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.