Ze Špindlerovy boudy za krkonošskými boudami až do Vrchlabí
Mapa
Share

Ze Špindlerovy boudy za krkonošskými boudami až do Vrchlabí

Vydejte do horských partií za krkonošskými boudami, čeká vás příjemný sjezd ze Špindlerovy boudy a po výstupu na Krásnou pláň, se můžete odměnit dobrou kávou či něčím sladkým třeba ve Strážném.

Pokud se vám nechce zatěžovat nohy, můžete na Špindlerovu boudu vystoupat cyklobusem. Ze Špindlerovky se vydejte po cyklotrase K15, užijete si krásný sjezd a můžete si při tom kochat horským rázem krajiny. Projedete okolo Petrovy boudy, Moravské boudy a Medvědí boudy a dále do Špindlerova Mlýna. Mezi Moravskou a Medvědí boudou je úsek jen pro zkušené bikery na horských kolech, který je nevhodný pro děti a začátečníky. 

Ze Špindlerova Mlýna se vydejte po cyklotrase K1A přes Hromovku, Krásnou Pláň až do Strážného. V centru obce se vydejte vpravo a po silnici sjedete do Vrchlabí na náměstí Míru.

  • Délka: 27 km
  • Zajímavosti: Špindlerova bouda, Petrova bouda, Moravská bouda, Davidovy boudy, Medvědí boudy, Bílý most ve Špindlerově Mlýně, Minipivovar Pivovarská Bašta ve Vrchlabí, Kulturní dům Střelnice ve Vrchlabí, Kostel sv. Vavřince ve Vrchlabí

Informace

Cyklobusy
Krkonošské cyklobusy

Turistické linky propojují celé pohoří. Nechte se vyvézt na vrcholy, projeďte hřebenové trasy a pusťte se dlouhým sjezdem zpět do údolí.

Ze Špindlerovy boudy za krkonošskými boudami až do Vrchlabí

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Společný rodinný čas naplníte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.