Za výhledy do Labského dolu
Mapa
Share

Za výhledy do Labského dolu

Medvědín - Špindlerův Mlýn

Ze Špindlerova Mlýna se vydáte lanovkou na Medvědín. Po cyklotrasách K13A a K13 sjedete z Medvědína na Horní Mísečky. Na Horních Mísečkách se napojíte na cyklotrasu K12, která vás dovede k úbočí Labského dolu. Na rozcestí Na Haldách se tato cyklotrasa prudce stáčí doprava a sjedete po ní až do centra Špindlerova Mlýna.

  • Délka: 9 km
  • Povrch: celá trasa vede po asfaltu a zpevněných cestách. Až se budete pohybovat po cyklotrase K12, tak budete dvakrát podjíždět lanovku, kterou jste před tím vyjeli na Medvědín. Spodní část tohoto sjezdu je prudší a na jejím povrchu se nachází mnoho drobného štěrku, který je ale nezbytný pro hospodářské využití cesty.
  • Zajímavosti: unikátní přírodní rezervace Labský důl, Špindlerův Mlýn

Informace

GPX soubor
formát gpx (68.69 KB)
Cyklobusy
Krkonošské cyklobusy

Turistické linky propojují celé pohoří. Nechte se vyvézt na vrcholy, projeďte hřebenové trasy a pusťte se dlouhým sjezdem zpět do údolí.

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Společný rodinný čas naplníte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.