Farmapark Muchomůrka
Mapa
Share

Za pokladem a zvířátky

Janské Lázně

Vydejte se na dobrodružnou cestu po Janských Lázních a Svobodě nad Úpou. Hledejte poklad zbrojnoše Jana, který objevil ten léčivý teplý pramen, kterým jsou Janské Lázně proslulé. Poznejte, jak stoluje a spí Krakonoš a pobavte se na farmě spolu se zvířátky. 

K+K Ski School Janské Lázně – obchůdek Ostrov dobré nálady – Jan. Lázně - nám., bus. – vpravo po zelené (zacházka cca 2 km, pouze pokud se účastníte hry, v opačném případě pokračujte rovně po cyklotrase 22) – starostův pramen – Jan. Lázně - nám., bus – vpravo – Výtvarná dílna Bosorka – po 600 m vlevo po červené – po 1 km vlevo po NS Via Piette – Altán Muchomůrka – Farmapark Muchomůrka – po zelené – Krakonošova Muchomůrka – po zelené – Jan. Lázně - nám., bus – vpravo k K+K Ski School Janské Lázně

  • Délka: 8,8 km
  • Zajímavosti: Zábavná hra Poklad zbrojnoše Jana – kolonáda Janské Lázně – Minigolf Relax – Výtvarná dílna Bosorka – altán Muchomůrka – Farmapark Muchomůrka – Krakonošova Muchomůrka
  • Občerstvení: SkiResort hotel OMNIA, Janské Lázně – Stezka korunami stromů, Janské Lázně
  • Doprava: Linkovými autobusy, v létě linkou č. 1 Krkonošských cyklobusů
  • Parkování: Centrální parkoviště Janské Lázně
  • TIP: Zastavte se v K+K Ski School, kupte si prázdný měšec a zúčastněte se hry Poklad zbrojnoše Jana

Informace

Lokalita
GPX soubor
formát gpx (65.74 KB)
Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše
Pohádkové Krkonoše

Výlety, dobrodružství, zábava a pohádkové zážitky pro celou rodinu v Krakonošově revíru. Sbírejte razítka na skvělých místech a vyhrávejte ceny.

Rodinná zimní dovolená v Krkonoších
Rodinná zimní dovolená v Krkonoších

Když Krkonoše pohltí sněhová nadílka a vše se třpytí jako v pohádce, neodolá zimním radovánkám žádný malý ani velký dobrodruh. Pojďte si zadovádět na lyžích i bez nich! Kam a jak?