Dětský park Kabinka
Mapa
Share

Dětský park Kabinka

Janské Lázně

Areál sportovních a zážitkových aktivit pro celou rodinu. Najdete jej hned vedle budovy horní stanice lanovky Černohorský Express, ve výšce 1260 m n. m.  Čeká vás 6 zábavných aktivit.

Lezecká stěna - mezi 40 cestami si každý najde tu svou. S lezeckou technikou dětem pomůže instruktor. Kompletní lezecké vybavení k zapůjčení. Slackline - Víte, kde má vaše tělo střed? Na natažených popruzích lze běhat, skákat, nebo i cvičit jógu, ale musíte vědět, kde máte střed. A ten se hledá krůček po krůčku. Bungee trampolína - Každý se jako dítě sám sebe ptal, jaké to je, když vás veliké kšandy vystřelí vysoko i bezpečně snesou na zem. Šlapací káry - Není důležité, co máte pod kapotou, ale co máte v nohách. Lodičky - Proč čekat na příliv? Na retenční nádrž lze vyplout kdykoliv. Staňte se svým vlastním kapitánem, kormidelníkem i plavčíkem. Výstava zimní techniky - Přijďte se podívat, co pomáhá i Vánocům, aby byly bílé; moderní rolby, sněžná děla, skútry. 

Informace

Lokalita
Adresa
Černá hora
542 25 Janské Lázně
GPS
50.6481844N, 15.7510767E
Krkonošská pivní stezka
Krkonošská pivní stezka

Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Zdolejte jedinou vysokohorskou pivní stezku v České republice!