Dětský park Kabinka
Mapa
Share

Dětský park Kabinka

Janské Lázně

Areál sportovních a zážitkových aktivit pro celou rodinu. Najdete jej hned vedle budovy horní stanice lanovky Černohorský Express, ve výšce 1260 m n. m.  Čeká vás 6 zábavných aktivit.

Lezecká stěna - mezi 40 cestami si každý najde tu svou. S lezeckou technikou dětem pomůže instruktor. Kompletní lezecké vybavení k zapůjčení. Slackline - Víte, kde má vaše tělo střed? Na natažených popruzích lze běhat, skákat, nebo i cvičit jógu, ale musíte vědět, kde máte střed. A ten se hledá krůček po krůčku. Bungee trampolína - Každý se jako dítě sám sebe ptal, jaké to je, když vás veliké kšandy vystřelí vysoko i bezpečně snesou na zem. Šlapací káry - Není důležité, co máte pod kapotou, ale co máte v nohách. Lodičky - Proč čekat na příliv? Na retenční nádrž lze vyplout kdykoliv. Staňte se svým vlastním kapitánem, kormidelníkem i plavčíkem. Výstava zimní techniky - Přijďte se podívat, co pomáhá i Vánocům, aby byly bílé; moderní rolby, sněžná děla, skútry. 

Informace

Lokalita
Adresa
Černá hora
542 25 Janské Lázně
GPS
50.6481844N, 15.7510767E
Opravdové Krkonoše
Opravdové Krkonoše

Vydejte se z Harrachova do Žacléře anebo opačným směrem, na třídenní výlet nebo na celý týden. Užijte si ryzí přírodu, hřejivou náruč horských bud a hvězdnou oblohu.