Soutěžte se Stezkou korunami stromů Krkonoše
Share

Soutěžte se Stezkou korunami stromů Krkonoše

Soutěžte s námi o dva rodinné poukazy na Stezku korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních!

Zjistíte, v čem je příroda Krkonoš jedinečná, poznáte zdejší krásné lesy doslova od kořenů až po jejich koruny a stanete se součástí lesního života. Seznámíte se s řadou živočichů i rostlin, které nenajdete nikde jinde a strávíte zde chvíle, na které budete rádi vzpomínat.

Jak můžete vstupenky získat?

  • Napište nám do tohoto formuláře odpověď na otázku, jak vysoká je věž, díky kterému budete mít jedinečný výhled a na dosah ruky lesní mohykány, z nichž některé jsou staré přes 150 let.
  • A pokud nás budete chtít potěšit, budeme moc rádi, když nám napíšete, jak se vám líbí naše nové stránky, kterými právě brouzdáte a jestli je něco, co vám na nich chybí, co byste vylepšili.

Ze všech odpovědí vylosujeme DVA VÝHERCE, kteří obdrží vstupenku pro dva dospělé a dvě děti do 14 let na Stezku korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních. Tato vstupenka je platná do 31. prosince 2020.

Vaše odpovědi zasílejte do 18. října 2020.

Vyhlášení soutěže bude 21. října 2020. Výherce bude kontaktován e-mailem, který vyplnil ve formuláři.

Soutěž se Stezkou korunami stromů Krkonoše má své výherce. 

Další články

Muttichovy němé značky
Němé značky Krkonoš, nazývané také muttichovky, jsou turistická orientační označení vyřezaná z plechu do příslušného tvaru a červeně natřená.
Poslední závod
Ten příběh znáte... Příběh přátelství, obětavosti, pevné vůle a síly ducha. Odehrál se před více než 100 lety, v bílé náruči zimních hor ale rezonuje dodnes.
Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou. Děkujeme všem, kteří se o tratě starají.