Inspirujte se

8 článků
Po čtyři letní víkendy brázdí koleje z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou historické vlaky. Dovezou vás za pohádkovým rodinným programem na perónu Železniční stanice Martinice.
Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Navštivte zajímavá místa, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor.
Děti, už máte naši brožurku Pohádkové Krkonoše a sbíráte razítka? Pak máte šanci soutěžit o víkendový pobyt pro celou rodinu na Labské boudě.
Máte prochozené Krkonoše křížem krážem, a přesto nacházíte stále krásná zapomenutá místa? Vydejte se s námi po neznámých krkonošských zákoutích a objevme je společně. Inspirujte se projektem Neznámé Krkonoše a staňte se jeho součástí. Výhra vás zaručeně potěší.
Máte rádi historii? Krkonoše jsou vaší srdeční záležitostí? Zúčastněte se naší soutěže s krkonošskými rodáky, která startuje 6. ledna 2021, a vyhrajte. A jak? Jednoduše. Pošlete nám fotografii místa některého z významných krkonošských rodáků na naši Facebookovou stránku, s popiskem, se kterou významnou osobností jste „spojili své kroky“.
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se zúčastnili naší soutěže o vstupenky na Stezku korunami stromů Krkonoše. Děkujeme nejen za účast v soutěži, ale i za dobrovolné vyplnění otázky, jak se vám líbí naše nové webové stránky a co byste případně vylepšili.
Zjistíte, v čem je příroda Krkonoš jedinečná, poznáte zdejší krásné lesy doslova od kořenů až po jejich koruny a stanete se součástí lesního života. Seznámíte se s řadou živočichů i rostlin, které nenajdete nikde jinde a strávíte zde chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Jak můžete vstupenky získat?
Zapojte se do soutěže o dva vouchery v hodnotě 2 x 3.333 Kč. A zažijte jedinečnou atmosféru kouzelného místa Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně na vlastní kůži.